Nauka. To Lubię
Nauka. To Lubię
Nauka. To Lubię

Nazywam się Tomasz Rożek. Jestem fizykiem, ale od lat zajmuję się popularyzacją nauki. Piszę książki i publikuję artykuły w wielu gazetach. W radiowej Trójce prowadzę Pytania z Kosmosu i kieruję działem naukowym w Gościu Niedzielnym.
Lubię naukę i dlatego założyłem kanał "Nauka. To lubię". Będę wdzięczny za pomoc w jego tworzeniu. Za podpowiadanie tematów, za komentowanie filmików i udostępnianie ich znajomym.
Życzę miłego oglądania :-)

Wirus. Nie panikuj!
11:32

Wirus. Nie panikuj!

Miesiąc temu

Czy AI zastąpi kierowców?
8:05
Wodór czy akumulatory?
8:35

Wodór czy akumulatory?

3 miesięcy temu

Zamieszanie wokół 5G
8:13

Zamieszanie wokół 5G

3 miesięcy temu

Drony - Co dalej?
8:21

Drony - Co dalej?

3 miesięcy temu

Czy na Marsie żyją sinice?
8:19
Jak bakterie nas bronią?
8:34
Rośliny na Marsie?
7:45

Rośliny na Marsie?

5 miesięcy temu

Po co uczyć programowania?
5:50
Czym jest diamentowe imadło?
3:33
Dlaczego wierzymy w bzdury?
13:17
Skąd gaz ma energię?
7:40

Skąd gaz ma energię?

6 miesięcy temu

Co wpływa do Wisły?
10:02

Co wpływa do Wisły?

7 miesięcy temu

Amazonia w ogniu fake newsów
10:07
Co przyciaga piorun?
7:04

Co przyciaga piorun?

7 miesięcy temu

Co wybuchło w Rosji?
8:26

Co wybuchło w Rosji?

7 miesięcy temu

Świecąca czarna dziura
4:05

Świecąca czarna dziura

8 miesięcy temu

Ciemna strona kosmosu
8:37

Ciemna strona kosmosu

8 miesięcy temu

Teleskop wielkości Europy
4:19
Po co wracamy na KSIĘŻYC?
8:42
Czeka nas rewolucja helu-3
5:33
Kuchenne Q&A z Pascalem
11:46

Kuchenne Q&A z Pascalem

10 miesięcy temu

Antymateria i kwanty
5:15

Antymateria i kwanty

10 miesięcy temu

Nowa definicja kilograma
7:19

Nowa definicja kilograma

10 miesięcy temu

Zderzenie gwiazd obok nas
5:29

Zderzenie gwiazd obok nas

11 miesięcy temu

Kosmiczna krew
5:55
Papier jest do...
10:40
Ciemność widzę!
7:49
Komentarze
 1. sic22l

  sic22lGodzinę temu

  Ograniczeniem nie są laboratoria tylko polityka i urzędnicy. Jest kilka laboratoriów prywatnych, odpowiednio wyposażonych, które zaproponowały ministerstwu swoją pomoc już jakiś czas temu i do dziś nie otrzymały odpowiedzi. Te które do programu testów zostały włączone narzekają że brakuje im samych testów. Kilka firm zaproponowało dostarczenie dużej ilości testów (czy to bazujących na urządzeniach już posiadanych przez wiele laboratoriów, czy to w pakiecie z urządzeniami), a MZ w ogóle nie podejmuje tematu twierdząc że te propozycje są niepoważne. Zlecenia są dawane bezprzetargowo pośrednikom związanym z obozem rządzącym. Na tle innych krajów również wyglądamy średnio. Przy 100, 1000 i 2000 zakażonych liczba testów na milion wynosiła: Przy 100 - Polska - 116 - Czechy - 224 - S Korea - 258 - UK - 273 1000 : - Polska - 690 - Czechy - 1484 - S Korea - 904 - UK - 571 2000: - Polska - 1226 - Czechy - 2964 - S Korea - 1390 - UK - 764 Widać że Wlk Brytania mocno zaspała (czego żniwo właśnie zbierają), za to mocno wyróżniają się Czechy - u nich epidemia zaczęła się w podobnym czasie co u nas, zareagowali praktycznie tak samo szybko, ale w przeciwieństwie do Polski zaczęli faktycznie masowo testować, wprowadzili prawdziwą i rozsądną kwarantannę (badanie osób na kwarantannie!), już dawno temu wprowadzili obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych, porządnie zaopatrzyli szpitale. Efekt? Osiągnęli już szczyt zarażeń i myślą o luzowaniu obostrzeń. Trzecia rzecz - w Polsce powinniśmy na tym etapie robić ok. 20 tys. testów dziennie (wczoraj pękło 7 tys., nie 8). Jako że nie robimy efekt jest taki, że nie jest testowany nawet personel medyczny, a to powinien być priorytet. Efektem tego są masowe zarażenia w szpitalach i domach opieki, które są wykrywane dopiero jak się lokalne ognisko porządnie rozhula. To nabija statystyki, ale i oznacza że skala zarażeń wśród cywilów jest nieznana bo dopóki nie jesteś w poważnym stanie nie masz szans na test. Tymczasem dane z Niemiec (obecnie 1 mln. 300 tys. testów) mówią że tylko 55% zarażonych cierpi na kaszel, niecałe 40% ma gorączkę. W Polsce trzeba mieć oba objawy i to zaostrzone. Ba - nawet lekarze w szpitalach, którzy na podstawie objawów i badań są w stanie stwierdzić zarażenie wirusem nie mogą się doprosić testu dla takiego pacjenta, a jak już to na wynik czekają 3-4 dni.O tym, że osoby na kwarantannie nie są testowane w ogóle i teraz masowo ją kończą i wychodzą do ludzi nie wspomnę.

 2. Jakub Włodarczyk

  Jakub WłodarczykGodzinę temu

  Panie Tomaszu , Dobra robota, Ekstra kontent!

 3. Grzegorz Łazarz

  Grzegorz ŁazarzGodzinę temu

  "nie znam się", "nie jestem ekspertem", "nie znam się", "nie wypowiem się", "nie wiem", "możliwe, że", po czym opowiada o tym co już było. Typowy expert-ekonomista

 4. exampleify

  exampleifyGodzinę temu

  Nie no, na rynku walutowym to sie dużo zmieni. Za pol roku/rok: euro bardzo w dół, frank w górę, złotówka i dolar średniaczki.

 5. Andrzej Faron

  Andrzej FaronGodzinę temu

  Polska to jednak republika bananaowa a tubylcy dają sie starej unii jak głodna panienka spod latarni czyli za bułkę wystarczy ze ktos kichnie a złotówka leci w dół Po swiętach nie dosc ze nie wszyscy wrócą do roboty to jeszcze ci co wróca będą robic za mniej a Euro juz po 4.55 złocisza za niedługo Polska "waluta" będzie mniej warta niż papier toaletowy. a pis drukuje złocisze zeby im tylko tych lasów na papier do nich nie brakło bo szczep opisany w Bibli czeka na spłate 300 mld USD i chętnie te lasy by przytulił

 6. exampleify

  exampleifyGodzinę temu

  Wszystko prawda, ale damy radę na prawdę. Tyle lat wzrostu oznacza, że mamy trochę kasy w kieszeniach. Na szczęście to tylko taka epidemia. Może dzięki niej będziemy pamiętać, że trudne wydarzenia dzieją sie na prawdę, nie tylko w filmach i książkach historycznych. Produkcja wszystkiego w Chinach pokazuje że jakoś ignorujemy ten fakt.

 7. Paulina

  PaulinaGodzinę temu

  "Jakkolwiek źle to zabrzmi" jako temat przewodni swietnie wykonanej rozmowy. Panie Rożek, lubię Pana za pragmatyzm dziennikarski. Nauka wyznacza przeznaczenie. Uczmy się od mądrych ludzi, nie powtarzajmy po niemadrych, jakkolwiek ... to zabrzmi. Jedno jest pewne! Pomagajmy ratownikom!

 8. Tomasz HUSARIA

  Tomasz HUSARIAGodzinę temu

  Chciałbym się od Pana dowiedzieć jakie skutki wywiera sieć 5G na pszczoły. Mógłby mi Pan merytorycznie i rzetelnie odpowiedzieć.

 9. Łukasz

  ŁukaszGodzinę temu

  Ludzie nie ma kryzysu. Za dwa miesiące będziemy budowali wartość a nie łazienkę Pana mądrego.

 10. Łukasz

  Łukasz2 godzin temu

  Człowieku zabłądziłeś tak głęboko, że aż mi ciebie szkoda. Buduj ogniska a nie doradzaj ludziom. Błagam obudź się.

 11. Radek Pul

  Radek Pul2 godzin temu

  tarcza tak działa ,że ja już z żoną nie mamy pracy ;-(

 12. Łukasz

  Łukasz2 godzin temu

  2 -3 tygodnie. I nie będzie żadnej zbiorowej odporności. Ludzie ubodzie się,

 13. Łukasz

  Łukasz2 godzin temu

  Szacunek dla ciebie :P

 14. polskizwiązekzwiązkowcówpolskich

  polskizwiązekzwiązkowcówpolskich2 godzin temu

  Trzeba testować, bo przegramy. ;)

 15. CERMY - 'Epic' Mobile Gamer

  CERMY - 'Epic' Mobile Gamer2 godzin temu

  Czy ktoś wie o kampanii na rzecz ocieplania wizerunku polityki wydatków publicznych? Kolejna rozmowa u kolejnego PLgosra i poraz kolejny Keynesizm...

 16. Adam Ganski

  Adam Ganski2 godzin temu

  Dziękuję panowie za materiał 👍☺

 17. #Perun

  #Perun2 godzin temu

  co do obligacji skarbowych to bym nie zapominał o inflacji , która może teraz być nawet hiperinflacją

 18. aborygo

  aborygo2 godzin temu

  Obligacje skarbowe XD. W zasadzie w tym momencie można wyłączyć program.

 19. cezary godlewski

  cezary godlewski3 godzin temu

  Piotr proszę wróć do konwencji gdzie Ty prowadzisz rozmowę. Gdzie Ty ją przewodzisz. Twoje racjonalne podejście i przygotowanie jest dużo wyższe niż żekomych znawców tematu. Uważam że lepiej usłyszeć kilka zdań na temat niż osobiste dewagacje na poruszany temat.

 20. Mario Dario

  Mario Dario3 godzin temu

  "Ekspert" który proponuje "inwestycję" w obligacje to jest jakiś totalny teoretyk, który nie ma pojęcia jak działa rynek. Założę się, że sam nie zrobił w życiu jednej inwestycji w papiery wartościowe z sensownym zyskiem. Nie słuchajcie tego pana, ma nikłe pojęcie jak działa system finansowy i w dodatku jest socjalistą. Chce "zrównoważyć" przychody najbiedniejszych i najbogatszych...najlepiej zabrać kasę tym kapitalistom, bo mają jej za dużo i i tak nie są w stanie jej przeżreć, a biedny menel spod mostu nie ma na bułkę i wódkę. Co to k***wa jest ! Człowiek który zarobił 100 mln nie spał po nocach, ryzykował całym swoim majątkiem, okradł rodzinę ze wspólnoty, najczęściej nie bierze udziału w wychowaniu dzieci, bo tworzy firmę...to wszystko są poświęcenia, a teraz jakiś ekonomista "ekspert" postuluje odebranie mu tych pieniędzy, bo ich nie przeżre, za to z powodzeniem mogą je przeżreć i wysrać menele i nieroby...głosić takie postulaty to jest chamstwo w najczystszej postaci ! Takie teorie już były, nazywamy je socjalizm. Wiem, ze nie odpowiadasz za zdanie gościa, ale doprawdy to pierwszy tak niemerytoryczny materiał na Twoim kanale. Zaproś Tradera21 (Cezary Głuch) - gość, który zbudował wielkie firmy, zarobił miliony i teraz miliony własnych zarobionych pieniędzy inwestuje na rynkach międzynarodowych, nie tylko w Polsce, a właściwe praktycznie wszędzie tylko nie w Polsce. Napisał 4 tomy podręcznika do inwestowania i to jest człowiek, który się zna na rynkach finansowych i gospodarce, zarówno jako przedsiębiorca jak i inwestor i nie pierdzieli takich farmazonów socjalistycznych jak pan doktor teoretyk. Ale się zbulwersowałem w ten piękny wieczór... :)

 21. sproktor

  sproktor3 godzin temu

  i wreszcie ceny dla Polaków mogą spaść bo jak eksport padnie to towar na rynek pierwotny poślą; najbardziej jaskrawy przykład to masło

 22. sziroko1

  sziroko13 godzin temu

  Złap za broń, dziś nie można tak biernie stać Złap za broń, nie możemy się wiecznie bać x2 Niech tą bronią nie będzie fałsz, no i chciwość, Miarą człowieczeństwa nie jest bilon i jego ilość. Nie walczę o władzę i nie chcę za nią ginąć, Nie pozwolę, by mój mózg był drugą Palestyną. Niech tą bronią będzie wiara i miłość - dajmy sobie to, Niech połączy nas prawda i bliskość, a pokonamy zło, Które tak bardzo zdominowało nasze umysły, To te umysły wybudowały mur nienawiści, Dlatego do tego doszedłem, żeby mieć czyste myśli I nimi zburzyć mur, by w końcu poczuć wolność. Niech to zamieszka w twojej głowie. Wolność - to jest ta ostatnia z wojen. Złap za broń, dziś nie można tak biernie stać Złap za broń, nie możemy się wiecznie bać x2 Znam takie miejsca, brat, gdzie Diabeł się nie kłania ludziom, Tu gdzie silniki od rana huczą, od rana budzą. Dzieci życia się w bramach uczą, Zobacz, by nie zwariować, te zdania nucą. Podczas gdy kłamcy szampana studzą, Ich posłańcy dla pana służą, kolana brudząc. Kłamstwa to karma dawana głupcom, Spójrz, tu naprzeciwko Szatana Bóg, co Nie może być wszędzie naraz, Kiedy nie będzie nic, wtedy dana nam będzie wiara. Jak na okręcie fala. Mają zajęcie dla nas - na krawędzi balans. Mówi to ten, co się z wami w jednym rzędzie znalazł. Tu rośnie napięcie, balast Żaden białas nie jest narzędziem, zaraz, zaraz, Jesteśmy równi? Powiedz, ilu z nas nigdy nie będzie w Dallas Bo rzeczywistość nie pozwala? Łap za broń, brata złap za dłoń, Razem raźniej- czworo rąk to już wiatr na sztorm. Chcą nam zabrać dom, wolność zabrać chcą Byśmy widzieli ją jak za mgłą. Złap za broń, dziś nie można tak Biernie stać Złap za broń, nie możemy się wiecznie bać x2 To świat zdobyty famą i grą, stalą i krwią. Wiarą zbudują dekalog, później spalą ci dom. Może ten padół dusz, anioł stróż przegrał w karty z diabłem, A rano już ludzie wzięli szable i bagnet. Podobno mało chce lud, jak twierdził Mao Tse-Tung. Miarą tych słów, to to, że dziś karą jest bunt. Idę z flarą przez tłum, by zabić żałość i chłód, Tylko po to, by na końcu stanąć, przejść z flagą przez mur. Oni nie mogą nas kupić, my nie weźmiemy w las głupich, Choćbym miał randkę ze śmiercią, odcięty od rap-sztuki. Wiem, chcą nas zatrzymać - władza, tępy zew, miraż, Ja będę szedł dopóki, co tętni krew w żyłach. Przez te miliony milionów, miliardy bilionów liczb, Miliony milionów, miliardy, bilion straconych żyć. To jak liczba pi - lecz dziś nie do wyliczenia. Daty, kody, numery, kwoty, sekundy, zera. Złap za broń, dziś nie można tak biernie stać Złap za broń, nie możemy się wiecznie bać x4

 23. Zbig P

  Zbig P3 godzin temu

  Ekonomista... :P ciekawe czy słyszał kiedyś o czymś takim jak inflacja :P

 24. cezary godlewski

  cezary godlewski3 godzin temu

  Tomasz Rożek dziękuję za próbę rozpatrzenia obecnej sytuacji w aspekcie ekonomii zresztą tak jak obiecywałeś. Nie wyczerpuje to tematu. Brak w tej rozmowie tego o co tak zawsze dbasz. O żetelność informacji.

 25. kskrzysztofwitwicki

  kskrzysztofwitwicki3 godzin temu

  1:53 Dziękuję za świadectwo :)

 26. Dekstrometorfan

  Dekstrometorfan3 godzin temu

  Polska była bankrutem właściwie jeszcze przed epidemią z powodu polityki PiS. Teraz nie ma dawać z czego więc drukuje pieniądze bez pokrycia, jeszcze pewnie dokupiła tych drukarek. Fajnie się mówi że najważniejsze zdrowie i na tym się skupmy ale jak zatłuczemy gospodarkę lockdown'em to nie będzie kasy w budżecie na służbę zdrowia więc zaczniemy umierać na WSZYSTKIE choroby a nie tylko COVID-19.

 27. cezary godlewski

  cezary godlewski3 godzin temu

  Oglądam na bieżąco odcinki. Ten ze względu na gościa jest przepraszam za to określenie słabszy

 28. samuraj musashi

  samuraj musashi3 godzin temu

  Czyli co podajmy sobie wszyscy rece i spiewajmy kubaja ? Czy samobojstwa zbiorowe???

 29. cieszyn61

  cieszyn613 godzin temu

  super, szybszy internet, pozdrawiam

 30. The Lawieciarz

  The Lawieciarz3 godzin temu

  Poprosiłbym o taką dyskusję z ludźmi powiązanymi z Instytutem misesa

 31. Piotrek W

  Piotrek W3 godzin temu

  Panie Tomaszu ....Ja Pana szanuję jak nikogo innego na YT , ma Pan wysokie umiejętności przekazywania wiedzy i zaciekawiania odbiorcy....ale ten gość .... być może prywatnie wspaniały człowiek , doby kupel ...ale na boga ...ekonomista socialista , na dodatek te pomysły - brak kasy - obciążyć ludzi ! od majątku najlepiej ! zabrać bogatym ! :( to dlaczego w USA czy chinach podatki się zdejmuje , nawet do końca roku , a u nas dokłada 4 ? To znaczy że szanowny Pan ekonomista ma wiedzy mniej czy więcej niż największe gospodarki świata (chiny i usa) ?? Co ja tu widzę ?

 32. Lidia Ach.

  Lidia Ach.3 godzin temu

  Kiedyś pana lubiłam, ale po słowie szczepionka dostaje pan ode mnie bana. Może Bill Gates sobie pana szczepić, ja się nie zgadzam!!!

 33. Kultura Sportu

  Kultura Sportu3 godzin temu

  Marcinie też mamy nadzieje, że się mylisz

 34. Lukasz YendreK

  Lukasz YendreK3 godzin temu

  Jest Szansa posluchac na Spotify ?

 35. K S

  K S4 godzin temu

  Bardzo ciekawie i merytorycznie, szkoda ze w mainstreemie raczej tego nie doczekam ... Dziękuję i proszę o więcej !

 36. Fashionlook Fashionlookcnarias

  Fashionlook Fashionlookcnarias4 godzin temu

  Powołuje się na Światowa Organizacje Zdrowia Proszę tylko popatrzeć jak zaopiekowała się nami podczas Korona Wirusa ! Nie ma co się oszukiwać nie zależy im na naszym zdrowiu i w przypadku 5G

 37. thigrand

  thigrand4 godzin temu

  @ Nauka. To Lubię Zaproś kogoś z Instytutu Misesa do zagadnień ekonomicznych

 38. Irek Klimkiewicz

  Irek Klimkiewicz4 godzin temu

  Rozmowa warta wysłuchania, bardzo ciekawa, a cel zbiórki zacny, 2 godziny po filmie i już było ponad 100% brawo (ale nie wycofałem się z tego powodu jak by kto pytał).

 39. Sławomir Czorny

  Sławomir Czorny4 godzin temu

  Polska,Europa.....Średnioweiecze.....klęski nie wprowadzą.....a mandaty yebią......bezprawie totalne......Chiny..... PiSdowcy to przy was pikuś...hehe

 40. Błażej Grędziński

  Błażej Grędziński4 godzin temu

  Wywiad jakościowo dobry Tomek i pytania bardzo na biezaco, nie z sufitu - ale gość niestety słaby. Może mnie źle uczyli, może sam korzystam ze złych źródeł informacji, ale twierdzenie, że kapitalizm stwarza większe różnice w zarobkach ludzi i powinno to być spłaszczanie, bo inaczej ludziom żyje się gorzej - to bzdura. To myślenie o gospodarce jak o torcie, którym dzieli się na określoną ilość ludzie, a Ci chciwi kapitaliści owszem mają tortu więcej, ale dzięki nim ten tort jest większy. Bez nich pracownicy mogliby zjeść jeszcze mniej. Dziwi mnie ze, takie wykształcone osoby nie zdają sobie sprawy z tego zjawiska...

 41. Marcin Madridistas

  Marcin Madridistas4 godzin temu

  Mówisz o samych zaletach 5G :) żadnych wad !!! to będziemy padać jak szczury po koronie !

 42. Ja wiem 0007

  Ja wiem 00074 godzin temu

  Już mam zbyt długie włosy, za dwa lata będę miał fryzurę jak moja babcia 😳

 43. Pasta

  Pasta4 godzin temu

  Że co, że Polak czegoś nie wykombinuje?

 44. CERMY - 'Epic' Mobile Gamer

  CERMY - 'Epic' Mobile Gamer4 godzin temu

  *(przed obejrzeniem)* Zakładam, że Pan dr z administracji publicznej mówi w wywiadzie w swoim interesie. Podnoszenie podatków, utrzymanie za wszelką cenę niskiej inflacji, "jak rozbiję szybę, to przedsiębiorca i tak wyprodukuje, więc zwiększymy produktywność" i cała reszta Keynesistowskiej szkoły ekonomii 🤔😏

 45. Forest Gump

  Forest Gump4 godzin temu

  Odnośnie (~40min). Jak ktoś ludziom mieszkanie wynajmuje, gdy wprowadzą podatek katastralny to porostu przenesie go na nich . Ta Rodzina niema wyjścia... Uważam że ten podatek to sposób na dobijanie biednych.

 46. Grzegorz G

  Grzegorz G4 godzin temu

  Polska służba zdrowia zaniedbana od długich, długich lat...

 47. czisildur

  czisildur4 godzin temu

  lepiej niż Paciorek

 48. Grzegorz G

  Grzegorz G4 godzin temu

  Badania wykazały to za co im zapłacili.

 49. Bartlomiej K

  Bartlomiej K4 godzin temu

  37:50 - "kto się spodziewał".... No ja na ten przykład, trochę szydery w sklepach musiałem znieść na początku marca; ale teraz przynajmniej nie muszę stać jak głąb w olbrzymich kolejkach. A wystarczyło spojrzeć na to co się działo w Chinach, a później we Włoszech - wszystko transmitowane na żywo. Ciężko byłoby się wtedy spodziewać, że będzie u nas inaczej.

 50. XTG 7

  XTG 74 godzin temu

  🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒

 51. Cezary Żelazek

  Cezary Żelazek4 godzin temu

  Fajnie gadacie. Szara strefa odżyje i pokonamy zarazę. Polska, to stan umysłu.

 52. Mariolusia m

  Mariolusia m5 godzin temu

  To wszystko wygląda jak wróżenie z fusów bo nikt nie jest w stanie stwierdzić jak się potoczy sytuacja w gospodarce. Nigdy jeszcze współcześnie świat nie miał do czynienia z takim globalnym kryzysem.

 53. kinulla3110

  kinulla31105 godzin temu

  Bardzo dziękuję Panu za ten materiał! Laboratorium to bardzo ciekawa sfera nauki i medycyny. Jako studentka analityki medycznej podchodzę do diagnostyki z pasją i chciałabym, aby nasza praca została doceniona. Nie widać nas i naszej pracy, a jedynie wynik, który odgrywa kluczowe znaczenie w leczeniu. Są to trudne, pięcioletnie jednolite studia magisterskie. Jako przyszła diagnostka jestem Panu wdzięczna za tak wyczerpujący materiał o laboratorium. Pozdrawiam 😃

 54. choleraaaaa

  choleraaaaa5 godzin temu

  Zaproś Independent trader

 55. Przemysław Kujawa

  Przemysław Kujawa5 godzin temu

  Moim zdaniem ten kryzys pokazuje dobitnie jak słaba jest nasza cywilizacja w obliczu kryzysów, zawsze budzimy się z ręką w nocniku. Mam nadzieję, że zaczniemy więcej robić tego co powinniśmy, a nie tego na co mamy ochotę. Dzięki takiemu podejściu mniej bolesne okażą się przyszłe kryzysy, w tym skutki globalnego ocieplenia, które niestety, jak wskazują (nawet alarmują) naukowcy, będą (są już tego początki) o wiele poważniejsze niż to co przeżywamy teraz. Pozdrawiam :)

 56. Renata Miłosz

  Renata Miłosz5 godzin temu

  Ja chcę do kiiiiina. Ja chcę pojeeeechaaaać do Wrocka.

 57. Zbyszko

  Zbyszko5 godzin temu

  W Irlandii na wynik testu czekałem dwa tygodnie.

 58. Alicja Ja

  Alicja Ja5 godzin temu

  Nie znam się na ekonomii,ale mi się to dziwne wydaje,w jaki sposób kilkumiesięczny zastój może spowodować kryzys dziesięcioletni w super rozwijającym się kraju??Bo od lat nam się serwuje w jakiej wspaniałej sytuacji jest polska gospodarka..

 59. Grzegorz Swiat

  Grzegorz Swiat5 godzin temu

  Osobiście to mam nadzieję i wierzę że będziemy nadganiać tak jak po każdym kryzysie czy wojnie. Ten łysy w okularach jakiś pesymista okropny.

 60. Anka Podlasianka

  Anka Podlasianka5 godzin temu

  Polskie normy nie dopuszczają promieniowania 5G, więc co? Trzeba podnieść normy! 100 krotnie! Po co ty człowieku gadasz te swoje wypociny, myślisz że ludzie nie rozumieją tematu? Jest petycja do rządu przeciw instalowaniu 5G, ludzie podpisujcie! Szwajcaria już zrezygnowała z montażu 5G, za nią pójdą inni.

 61. RafcoinS2018

  RafcoinS20185 godzin temu

  Czyli obecnie bez zmian, ale to pewnie wina Donalda...

 62. Jarek Bugno

  Jarek Bugno5 godzin temu

  2 pytanie do Pana Marcina. Czy istnieje mozliwosc, w zwiazku z globalnym charakterem tej tragedii, ze panstwa straca mozliwosc zadluzania sie za granica jak i wewnetrznie ? Czy istnieja jakies procedury jak poradzic sobie z psychologicznym aspektem konsumentow po takim szkoku gospodarczym gdzie wiele ludzi cofnie z tym co budowali o 20 lat ?

 63. Jon Mas

  Jon Mas5 godzin temu

  Głosowałem na PIS. Koniec z poparciem dla nich.

 64. Roman Środa

  Roman Środa5 godzin temu

  :) Owsiak 2020. Hej ps. numer konta na pasku :)

 65. Łukasz Dąbrowski

  Łukasz Dąbrowski5 godzin temu

  Polecam film obecnych czasów, bo później może być za późno - wpisz w YT: Czy recykling śmieci to oszustwo? Świetny film 👍 Pozdrawiam 🙂

 66. Waldemar Ożóg

  Waldemar Ożóg5 godzin temu

  Nawroty z kanalizacji , to bedzie trwało 10 lat .

 67. Piotr Naumiuk

  Piotr Naumiuk5 godzin temu

  A Tanajno chce banki zbankrutować

 68. Marcin Bielski

  Marcin Bielski5 godzin temu

  Firmy Targowe, Firmy które specjalizują się w reklamach wizulanych/zewnętrznych.

 69. Houku Haze

  Houku Haze5 godzin temu

  precz z komuną ! komu sie sprzedałeś ?

 70. Piotr Fret

  Piotr Fret5 godzin temu

  Nie mogę tego słuchac. Kilka minut i koszmary wracają. Mam nadzieję,ze ekspert się myli.

 71. Przemyslaw Gralewicz

  Przemyslaw Gralewicz5 godzin temu

  Super Panowie. Bardzo przyjemnie się słuchało

 72. The Kędzior

  The Kędzior5 godzin temu

  Jak 10 lat z kryzysu wychodzić?Co za bzdura.

 73. Marcin Devie

  Marcin Devie6 godzin temu

  Nie mogę powiedzieć wprost ... Ale bardzo proszę poczytać o 5G w odniesieniu wojskowym, i o tym jak "eskimosi" zakazali w swojejej "eskimolandi" budowy nadajników 5G. A gojom nakazują budowę, to bardzo ciekawe.

 74. Marek Nowak

  Marek Nowak6 godzin temu

  Zdecydowanie lapka w dół.

 75. Paweł Konopka

  Paweł Konopka6 godzin temu

  4:37 Początek właściwej części

 76. Olaf

  Olaf6 godzin temu

  Czy są jakieś badania mówiące ile osób umrze jak PiS nie przełoży majowych prezydenckich na bezpieczny termin?

 77. tomasz b

  tomasz b6 godzin temu

  Błąd,nie wirus ale "rząd" vs ekonomia

 78. Fomalhaut

  Fomalhaut6 godzin temu

  Super.

 79. wito wojtowski

  wito wojtowski6 godzin temu

  robienie testow ma sens kiedy przy okazji sie nie narazasz na zatrucie albo zarazenie choroba lub wirusem niestety wizyta w szpitalu jest naprawde dla wybitnie silnych i zdrowych ludzi bo jest tam mase chorych, bylo tam mase chorych ktorzy zostawili swoje bakterie i wirusy i co najgorsze szpitale dworce kolejowe i lotnicze a takze samoloty sa wyposazone w technologie 5G, ktora daje po godzinie juz taki efekt jak bardzo zjadliwy wirus, ktory strasznie szybko sie rozwija, wiec idac na test do szpitala mozna wejsc zdrowym a wyjsc calkowicie chorym i jeszcze pozarazac bliskich, wniosek ten co zawsze strach njie jest dobrym doradca i robi sie glupie rzeczy dodatmkowo oslabia system immunologiczny wiec czlowiek staje sie podatny na choroby, wiele osob slyszalo o placebo a wiecie o antyplacebo, placebo powoduje wyleczenie mimo ze nie ma leku w podanych srodkach antyplacebo powoduje zachorowanie mimo ze nie ma choroby, byly przypadki ze antyplacebo spowodowalo smierc takj dziala strach, to wlasnie antyplacebo

 80. kaz kot

  kaz kot6 godzin temu

  Ile ci zaplacili za te bzdury

 81. SzPro

  SzPro6 godzin temu

  hmmmmmm

 82. supercell brawl stars

  supercell brawl stars7 godzin temu

  Ten chaos skoniczy się wtedy kiedy zostanie wynaleziona szczepionka

 83. Robert Cichy

  Robert Cichy8 godzin temu

  A w tej bajce był smok?

 84. Paweł Mazur

  Paweł Mazur8 godzin temu

  Znów nie ma napisów, nie będzie?

 85. MAIKKIAM

  MAIKKIAM8 godzin temu

  zacznij lepiej mówić prawdę czym jest 5G. karma nie śpi...

 86. Neko Gacha Tv

  Neko Gacha Tv8 godzin temu

  1:27 juz nie ma tg wirusa juz too spalili czy cos

 87. Marek Nowak

  Marek Nowak8 godzin temu

  Tomasz Rożek, świetnie manipuluje. Widać przy nim ten "pasek biznesu". Autorowi proponuje wsadzić głowę do mikrofalówki, włączyć i opisać wrażenia.

 88. Luke Gr

  Luke Gr8 godzin temu

  Wygląda na to ,że trzeba aktualizować ten ranking. Skoro Hiszpanka jest na trzecim miejscu ...

 89. Marcin Werner

  Marcin Werner9 godzin temu

  Interesuje mnie jaka była liczba ogólnych zgonów w Polsce w marcu 2019r a ile zgonów w marcu bieżącego roku. Gdzie można to w miarę dokładnie sprawdzić?

 90. CosTu CosTam

  CosTu CosTam9 godzin temu

  Trafiony ten raport :(

 91. Ja MaJa

  Ja MaJa10 godzin temu

  Jestem przeciwko!!!!!! Poczytaj , posłuchaj innych , a też będziesz przeciwko 🤯

 92. Pinko Pallino

  Pinko Pallino10 godzin temu

  Unsub sprzedajna ku*wo

 93. Starbodektrek

  Starbodektrek10 godzin temu

  najpierw wspiera korporacje a teraz trolluje dla totalsów...

 94. Quake

  Quake10 godzin temu

  to całe "smart" jeszcze wam bokiem wyjdzie

 95. WojtekEwa

  WojtekEwa10 godzin temu

  Boże, człowieku, jakie ty siejesz spustoszenie w tych swoich pseudo naukowych gawędach to głowa boli. Boli też po pół godzinnej rozmowie, takie to dobre. Dobrze że nie ma raportów z konkursu opowiadania głupot. Z pewnością zajął byś jedno z pierwszych miejsc

 96. Mir Ra

  Mir Ra10 godzin temu

  Wsadź główkę w mikrofalówkę i włącz to pojmiesz

 97. Rudzielec 21

  Rudzielec 2110 godzin temu

  Panie Tomaszu wielki szacunek za ten odcinek- mikrobiolog

 98. MadziaM

  MadziaM10 godzin temu

  Uffff zobaczyłam datę...

 99. Barbara Dzikowska

  Barbara Dzikowska10 godzin temu

  Prosze sie zapoznac z rezonansem Schumana.

 100. DOBROSZ MUSIC

  DOBROSZ MUSIC10 godzin temu

  7:35 Rozumiem że dlatego podwyższono limity o ok 100% kW/m?