JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Pusto na ulicach
29:53

Pusto na ulicach

18 dni temu

Moje przeczucia live
1:03:27
Kooooorooonawiruuus
29:09

Kooooorooonawiruuus

Miesiąc temu

Kontakt z duszą możliwy
40:53
Wracam do kursu jasnowidzenia
19:04
Czy pies ma duszę ?
47:01

Czy pies ma duszę ?

2 miesięcy temu

2020. Łupy podzielono
48:11

2020. Łupy podzielono

2 miesięcy temu

Duchy, co to takiego ?
37:43

Duchy, co to takiego ?

3 miesięcy temu

Odpowiadam na Wasze pytania
34:21
Ksiądz, ja i pies Hela
41:46

Ksiądz, ja i pies Hela

4 miesięcy temu

Wybory prezydenckie 2020
48:16

Wybory prezydenckie 2020

4 miesięcy temu

Info
1:01

Info

4 miesięcy temu

Uważaj na swoje myśli !
37:46
Zaczyna się to, co zapowiadałem.
1:09:45
Życie, to banalna fikcja
42:50
Moje mieszkanie z duchem
23:26

Moje mieszkanie z duchem

9 miesięcy temu

Tryńcza ciekawa sytuacja
46:29

Tryńcza ciekawa sytuacja

10 miesięcy temu

Kot z Duszą
38:44

Kot z Duszą

10 miesięcy temu

Duch i Profesor
21:55

Duch i Profesor

11 miesięcy temu

Najbliższy czas - co będzie?
6:10
Europo, co dalej ?
43:11

Europo, co dalej ?

11 miesięcy temu

Prawo, a jasnowidz
33:56
Wizja na żywo
30:19
Komentarze
 1. Marta F.

  Marta F.24 sekund temu

  Szczerze marzę o tym by Pana wizja się sprawdziła. Jestem na działalności gospodarczej i póki co, rząd niespecjalnie chce pomóc przedsiębiorcom utrzymać firmy i pracowników.

 2. ula3211

  ula32118 minut temu

  Panie Jackowski,nic się nie raobiło......juda do tego doprowadza...........

 3. Kasia B

  Kasia B9 minut temu

  Dziękuję, że dzieli się pan tym z nami. Kto potrafi myśleć i będzie chciał skorzystać z pana wizji to skorzysta. Wszystkich nie da się uratować bo sami tego nie chcą.

 4. Adam Leszczyński

  Adam Leszczyński10 minut temu

  To co Pan mówi ma sens. Bardzo cenie Pana prace i zdolności. Co do przyszłości i wizji: uważam ze ludzie za mało się modlą i myślą pozytywnie. Chciałbym aby Ziemia była domem wszystkich żywych stworzeń i abyśmy szanowali Naszą planetę bo to nasz dom. A państwa tego świata zachowują się jak smarkacze kłucące się o zabawki rzeczy materialne. Dobry rodzic widzi to z góry i ma nadzieje że to się skończy bo inaczej przez takie działania sami sobie napychamy biedy. Pozdrawiam! :)

 5. Lord Tajtus Abrasax

  Lord Tajtus Abrasax11 minut temu

  POZDRAWIAM

 6. Jolanta Koooska

  Jolanta Koooska11 minut temu

  chyba odbiera Pan moje mysli bo uparcie szukam pleksy na balkon ;)))) pozdrawiam

 7. Bea S

  Bea S12 minut temu

  Jezu ufam Tobie!

 8. rapanuja03

  rapanuja0314 minut temu

  To co pan dziś mówi pokrywa się z tym co przepowiadał Klimuszko,przynajmneij w kwestii bezpiecznej ,w miarę Polski i Bułgarii.Oby :) Wierzę że ta pandemia się skończy. Ziemia,przyroda to wszystko jest niszczone od lat..prędzej czy później..odda z nawiązką..niestety,gdzie człowieczeństwo,poszanowanie dla życia? Mamona się liczy,nic więcej.Przykre,ale prawdziwe :( Może to ten moment zeby się obudzić,zastanowić....Pozdrawiam :)

 9. Michal

  Michal16 minut temu

  Panie Jackowski, Pan popiera ludobójców Putina oraz jego satrapę Assada oraz jego mniejszościowy alawicki reżim. Dlaczego Pan teraz wyskakuje z tym ogólnym brakiem wyobraźni na temat tego co się dzieje w Syrii, skoro jest Pan tego przykładem oraz promotorem?! A może Pana zdaniem to państwa zachodnie bombardują szpitale, szkoły?

 10. Martyna Mecel

  Martyna Mecel17 minut temu

  A ja myślałam ze się Panie Krzysztofie cos stało tak dawno Pana nie było .Dziekuje za Video i pozdrawiam cała rodzinę 🍀🍀🍀😘🍀🍀🍀🍀

 11. Daniela

  Daniela18 minut temu

  Powiedzial Pan o pandemi w ktoryms programie,Ze bedzie cos wybuchac na Swiecie w roznych miejscach !!!

 12. Marek Czerwiński

  Marek Czerwiński18 minut temu

  Mam nadzieję że tym razem się Pan myli z tą wojną 🤨

 13. Kamil Ladowski

  Kamil Ladowski19 minut temu

  choroba popromienna , jeżeli chodzi o te oparzenia ? "Choroba popromienna może pojawiać się również jako konsekwencja pochłonięcia izotopów promieniotwórczych drogą doustną lub wziewną - także po wybuchu jądrowym. Może mieć przebieg ostry lub przewlekły "

 14. Ela Szlaużys

  Ela Szlaużys24 minut temu

  Panie Krzysiu bardzo dziękuję za Pana przemyślenia, refleksje, jest Pan niesamowitym, wrażliwym człowiekiem,. Jeśli nie zmienimy podejścia do siebie, do ludzi, do świata, to zginiemy, uważam że to delikatny początek. Pozdrawiam serdecznie 🤗

 15. Mare Marsz

  Mare Marsz25 minut temu

  Po 12 minutach włączyłem to straszenie ludzi.

 16. Aleksander Niemczyk

  Aleksander Niemczyk28 minut temu

  Pierwszy raz daje minusa Panu Krzysztofowi. Parafrazując redaktora Michalkiewicza, prawdopodobnie ktoś "starszy i mądrzejszy" powiedział Panu, jaka retoryka jest właściwa.

 17. Karolina Smarzyk

  Karolina Smarzyk29 minut temu

  Panie Jacku 💕💕💕 serdecznie dziękuję za to iż dzieli się Pan swoimi wizjami ( każdymi). Każdy z nas jest odpowiedzialny Sam za to w co wierzy lub nie wierzy . Dziękuję za Pana zaangażowanie i bycie po prostu sobą 💕💕💕

 18. LG G3

  LG G330 minut temu

  Szanuję, to cenne stwierdzenia dające nam wiele do myślenia. Czekam z uwagą a więcej!

 19. Maria Markiewicz

  Maria Markiewicz33 minut temu

  dziekuje bardzo zycze duzo zdrowia

 20. Marcela A

  Marcela A34 minut temu

  Panie Krzysztofie, dziękuję, wielki szacunek dla Pana za wizje, za dzielenie się swoimi odczuciami... To przerażające, wszystko to co się dzieje lub będzie dziać, człowiek liczył, że może spotka go coś dobrego jeszcze, a to wszystko odbiera nadzieję na lepsze jutro, na pracę, na miłość... Ale jak mówią nadzieja umiera ostatnia... Dużo zdrowia, pozdrawiam.

 21. T 1000

  T 100034 minut temu

  Szanowny Panie jest możliwość powstrzymania nie tylko zarazy ale i innych katastrof naturalnych jak i wojen i kryzysów. Jest metoda, stara bardzo ukryta. Starsza niż religie i nauka. I nie jest ona tak odległą gdy przyłoży się ogromny wysiłek to ona się odkryje. Koniec końców wszyscy ją odkryjemy i zaczniemy swoją naprawę. Poza tym, że miesza Pan wiele rzeczy to intuicyjnie wyczuwa Pan wiele prawdy o nas ludziach.

 22. xnostradamus

  xnostradamus35 minut temu

  Panie Jackowski nie tylko inwigilacja jak sam pan zauważył będziemy za to płacić

 23. Danny Dee

  Danny Dee38 minut temu

  Mowil Pan cos jeszcze ,jakis czas temu o niewidzialnym wrogu,to wszystko sie zgadza ,kazdy myslal ze to metafora,a tu jednak.................

 24. Maria J

  Maria J42 minut temu

  Witam Pana, czy nie chodzi o zlikwidowowania gotówki, czy chodzi o to tym banksterom. To jest zaplanowane.

 25. Damiano

  Damiano42 minut temu

  Jestesmy Panu bardzo wdzięczni za ta nadzieję ze wroci wszystko do normalnosci.. Pozdrawiam

 26. Marek Kowalski

  Marek Kowalski42 minut temu

  Kraje w których ludzie najszybciej zaczną mniej biegać za pieniądzem będą najszybciej zdrowe.

 27. Marek Z

  Marek Z44 minut temu

  " Energia czysta miłości nie zna bolesności. Kiedy ta moc wypełnia cię i czujesz ją to już wiesz, że ona jest, była i będzie tutaj wciąż. Podczas snu i w biały dzień kocha cię westchnieniem swym i kiedy jest i czujesz ją to wiesz, że nie ma lęku już i bólu w niej. I ona też zobaczy cię, dostrzeże cię i staje się wiecznością twą. I kiedy miłość twa wpłynęła, daje sygnał jest, to już wiesz, to już wiesz jaką ścieżką kroczyć chcesz. Boże mój utul mnie w milczeniu swym, w rozbiciu mym i pomóż mi zrozumieć siebie. Boże mój pomóż mi wypełnić pustkę, która trwa. Obudź mnie, wstrząśnij mnie na światło swe bym mógł twoim słowem być dla wielu z nas dla krótkich chwil, które zmieniają czas. Wiecznością swą wskazaniem być drogowskazem twym w mądrości mocy twej. Pomóż zrozumieć mi cierpienia innych, które ciągle są. Prowadź mnie w miłości twej, sprawiedliwości twej. Kiedy inni stoją u twych bram prosisz wejdźcie, otwierasz drzwi, a my od ciebie odwracamy się. Boże mój oddaję się w milczeniu mym i proszę prowadź mnie, prowadź Boże mnie na każdy dzień, na chwilę twą, wskazaniem bądź drogowskazem mym w mądrości mocy Boże swej dodaj mi siły dla dobra twojego niech światłem w życiu będę twym niesiony promieniami fal. Dodaj mi siły dla dobra Twojego ".

 28. Marek Z

  Marek Z44 minut temu

  „ Niech płynie błogosławieństwo do zagubionych w nienawiści do ludzkości, niech płynie do ich serc spokój, który zdejmie złość, strach i agresję. Niech czysta Miłość wypełni serca wszystkich czujących istot dając im siłę i wytrwałość budowania dobra i wszechobecnej harmonii. Niech tak się stanie. I stało się”

 29. Marek Z

  Marek Z45 minut temu

  Panie Krzysztofie, wielki szacunek za to co pan robi. To co się dzieje na świecie ma "obudzić", zmienić postępowanie ludzi (o czym pan wspomniał) . Będą z pewnością bolesne lekcje, kto ich nie zrozumie (nie zmieni się) i nie zaliczy "testu na (ocenę) dobrą, będzie miał nauki do skutku aż "zmięknie". Prawo przyczyny i skutku: czynisz dobro, otrzymasz dobro znacznie pomnożone. Siejesz wiatr to zbierzesz burzę. W tym wszystkim ważne jest też wybaczenie wszystkiego sobie, wszystkiego innym oraz prośba by wszyscy wybaczyli nam to co my niewłaściwego uczyniliśmy im, Ziemi, zwierzętom itp, itd. " Przebaczam wszystkim i sobie. Oczyszczam swoją energię. Płynie dookoła mnie swobodnie, prawidłowo. Moja aura wygląda jak tęcza. Wdycham miłość Boga i jego światłość. Wydycham wszystko to co niezdrowe, negatywne, ból, dolegliwości, niepokój i strach. Wdycham Boską świetlaną miłość i wspaniałe zdrowie. Wydycham toksycznych ludzi i toksyczne sytuacje. Wdycham miłość, światło, pokój i szczęście. Wydycham wszystko to co mi już nie służy. Przebaczam, odpuszczam, pozwalam odejść. Przyciągam miłość, szczęście, radość, spokój wewnętrzny, pokój i wszystkie bratnie dusze. Dzięki Ci Boże za wszystko".

 30. Daniel Moniak

  Daniel Moniak46 minut temu

  Nie ma co się dołować może to taka kara od Boga byś my nogi zacząć dostrzegać małe rzeczy spacer spotkanie z przyjaciółmi może zmusi to do przebudowy systemu by ludziom żyło się lżej i łatwiej , wierzę że będzie lepiej , nagle gówno kogokolwiek obchodzi wojna która miała być w obliczu niewidzialnego wroga ludzi interesuje to by mieć co do garnka włożyć i ewentualnie czym się leczyć nagle przestało mieć większe znaczenie to że jesteśmy Polakami bo wszyscy mamy problem i wszyscy w Europie i na świecie , nagle wszyscy wszystkim współczują...

 31. Paula K

  Paula K46 minut temu

  Lubie Pana posluchac

 32. bona bona

  bona bona47 minut temu

  Duchowość nie jest irracjonalna... fizycznosc jest chwilowa duchowość jest wieczna. Pozdrawiam

 33. enitdj

  enitdj48 minut temu

  Idzie NWO (New World Order)! Pozdrawiam z Berlina😘

 34. Jadwiga K

  Jadwiga K48 minut temu

  Ma Pan rację. Bo i każdy człowiek słuchając swojej duszy wewnątrz. Też tak myśli.

 35. 40i4 zaskor

  40i4 zaskor50 minut temu

  Człowieku to co robisz powinno być zakazane.Zajmij się trupami przynajmniej nikomu nie zaszkodzisz. Komu ty pie.....isz smuty ,że cokolwiek przewidziałeś dzieci masz przed sobą.

 36. pipi langstrumpf

  pipi langstrumpf51 minuta temu

  straszne te przepowiednie 😱jestem przerażona tak lubiłam jeździć do Turcji ....

 37. Andrzej Teodorowicz

  Andrzej Teodorowicz52 minut temu

  Panie Krzysztof IE ma pan śww rację o dawna szukam znaczeń słów honor patryjotzm dobroć życzliwość kurde te słowa jakoś w tych czasach mają inne znaczenie albo go nie mają

 38. Polskie Drużyny Strzeleckie Wlkp T.G.

  Polskie Drużyny Strzeleckie Wlkp T.G.54 minut temu

  Bardzo mądre i ciekawe, oraz wartościowe wystąpienie. Warto zauważyć, że w ciagu 11godzin od publikacji film ma większą oglądalność niż liczba sub. Warto namówić ludzi do dodawania tego kanału do sub. Pozdrawiam

 39. Igor Astaszew

  Igor AstaszewGodzinę temu

  plgos.info/wideo/sqKe0pmygLKSp4A.html

 40. Lolita Lempicka

  Lolita LempickaGodzinę temu

  Patrzcie jak kłamie... nawet mu brewka nie pyknie i jeszcze te unoszenia się, zanoszenia krzykiem... co za spektakl. Cudo!

 41. Mariusz Syguła

  Mariusz SygułaGodzinę temu

  Dziękujemy, że Pan jest Panie Krzysztofie i czekamy dziś na kolejną wizję.

 42. MACMARTIN28

  MACMARTIN28Godzinę temu

  Mam pytanie osoby , które umierają na wirusa mają robione sekcje zwłok?

 43. Anioł

  AniołGodzinę temu

  😇Panie Krzysiu, bardzo mądre słowa. Kocham takich prostych ludzi jak Pan. Niech Bóg ma Ciebie w opiece i da ci siłę przetrwania. Będziesz nam bardzo potrzebny. Mam nadzieję że się spotkamy razem. Pozdrawiam🤔

 44. Nina Stachowiak

  Nina StachowiakGodzinę temu

  ... oglądam systematycznie i od kilku audycji było mówione, że to nic takiego. Powiem tak, że twój znajomy Krzysztof Wożniak ( awator) o wiele trafniej to przepowiedział, chociaż nie kreuje się na jasnowidza.

 45. be be

  be beGodzinę temu

  Widzę wielką katastrofę samolotu. W Ameryce tragiczna strzelanina. W Niemczech wybuch pożar , wiele ofiar. Francja zamieszki i zmiana prezydenta. Nie wiem kiedy ale miałem takie przeczucie. A i podwyżki żywności. A zresztą dopiszcie sobie co kto chce. Kiedyś się sprawdzi.

 46. Radysh Friday

  Radysh FridayGodzinę temu

  Żałosne lanie wody. Taka mowa trawa jak wróżby cyganki. Zastanawiam się dlaczego ludzie są aż tak naiwni, żeby pańskich fantasmagorii wysłuchiwać.

 47. Jan Kowalski

  Jan KowalskiGodzinę temu

  Panie Krzysiu. Niech Pan się nie przejmuje . Bo nikt niejest na tyle odważny aby się dzielić dzielic swoimi odczuciami i to na skalę tak wielką. Ktoś małostkowy nie zrozumie wizja to nie czytelne fakty a wskazówki . Poczucie tak silne niekiedy jest nawet nie sęsowne to nie wypisz wymaluj . Pan zajmuje się jednostką i to panu wychodzi Najlepiej. W sprawach świata i wielu isnień trudno poczuć przeznaczenie oszukać je . Wojna nie musi byc tak jak dotej pory. Gdzie jest państwo które atakuje. Wojna niewidzialna globalna kto zyska kto straci ??? I to w biljonah gotówki i jakim kosztem istnień . Jaki ma wpływ wymordowanie słabego pokolenia . Przetrwa grupa ludzi silnych . I garstka słabych. Labolatoria pracują i to wojskowe. Panie Krzysiu to nie KowidA19 to po imieniu Chiński wirus . I zapewne nie od Nietoperza Łuskowca. Kolejny który powstał ulepszony i porównywany do Sars i który tak samo wybuchł w tej części świata. Tak hm Słowo Hitler i broń biologiczna. dlaczego Niemcy mając możliwości bali się użyć takiej broni podczas 2wojny światowej hmmmm. A broń biologiczna jest ja cichy morderca co widać stawia na nogi wszystkich tak jak w okresie wojny. A nikt nie powiedział że każda wojna była taka sama a gineli ludzie . Czy po takiej epidemi opamięta się świat ??? Raczej nie pycha ale to było od zalania dziejów gineły ustroje mocarstwa państwa słowo ofiara . Czy jesteśmy jak w klatce i ktoś nas obserwóje nas nasze zachowania i nie dopuszcza do samozagłady??? Nagle przyspiesza rozwój telefony loty w kosmos gdzie tak naprawdę jesteźmy i dokąd zmierzamy . Gonitwa za kasą i nieuchronna śmierć nic nie zabierzemy z tego świata materjalnie ale duchowo wszystko to są te nasze bagarze. Jestem dyslektykiem pisze z marszu więc przepraszam za mase błędów . ale czy jak napisał bym poprawie byłbym lepszym człowiekiem z słownikiem w ręku . Pizdrawiam

 48. Paweł CzW

  Paweł CzWGodzinę temu

  ZRÓBMY COŚ CO BĘDZIE ZA 100, 200, 500 LAT ;);)

 49. Katarzyna

  KatarzynaGodzinę temu

  Czy mógłby Pan zrobić wizje dla kilku krajów, np. Holandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec- różne podejscia do epidemii -jakie będą miały skutki? W tych krajach również wielu Polaków mieszka....

 50. Janko

  JankoGodzinę temu

  Panie Krzysztofie jest Pan wspaniałym jasnowidzem.

 51. pan krecik

  pan krecikGodzinę temu

  I ❤️ U ŁYSY 😘

 52. Queen Of Drama

  Queen Of DramaGodzinę temu

  W Chinach nie było żadnych spadków!!!. Edit. Ja nie rozumiem z czym ludzie mają problem. Przecież pan to odczuwa czyli jest to coś co do Pana przychodzi a nie coś co Pan wymyślił każdy może wierzyć lub nie. Ludziom to nie dogodzi nie widzę sensu w tym żeby kogokolwiek obrażać za coś czego doświadcza. Nie zgadzam się nie komentuje idę dalej a nie wyzywam. Edit. Ja szanuje ze pan się nie boi o tym mówić. Jak ja zobaczyłam w kartach to się przerazilam.

 53. Piotr Rutkowski

  Piotr RutkowskiGodzinę temu

  Teraz widzę to czarno na białym. Pan tylko straszyć ptorafi. Karmi Pan elity naszym strachem. Wojna od 2008 roku, od 2020 totalna wojna itp. nic nie daje Pan w zamian, żadnego pozytywu, żadnej metody radzenia sobie z tymi negatywnymi informacjami, jest Pan częścią tej elity, negatywnie nas nastawiącym do rzeczywistości. W sumie nie miałby Pan tylu sukcesów w Policji gdyby nie był Pan częścią tego systemu więc wszystko się wyjaśnia. Oczywiście trochę prawdy musi Pan przerzucić do nas, mas, w stylu trzecie oko, prekognicja, kurs jasnowidzenia - ale widzi Pan, to co trochę pozytywne od razu z automatu jest zaniechane przez Pana. Także widzimy już czarno na białym, że jest Pan częścią tej sitwy. Każdy w zasadzie film Pana skupia się na przechwałkach ile to ma Pan sukcesów w znajdywaniu trupów i wytykanie niedowiarkom że nie wierzą w dowodu przyklejane przez Pana z taką zapiekłością do kamerki, no i oczywiście na mówieniu, że 2019 to ostatni rok spokoju, 2020 już tuż tuż... I po co Pan to mówi??? Przecież my już to wszystko wiemy, dlaczego wprowadza Pan negatywną energię nie dając nic ale to kompletnie nic w zamian? Przejrzałem już Pana i widzę że każde nagranie traktuje o tym samym. To nie soap opera, nie będzie Pan moim kolejnym serialem do śledzenia, zwłaszcza, że sprzedaje Pan sam horror

 54. B. G.

  B. G.Godzinę temu

  Te poparzenia, to moze ta malpia choroba, ktora powoli rozszerza sie w Afryce, tak wygladaja ludzie nia dotknieci, mozna zobaczyc zdjecia w internecie, oby nie..

 55. Katarzyna

  KatarzynaGodzinę temu

  Ci poparzeni żołnierze okolo/w Turcji- może to efekt choroby popromiennej?

 56. Artur Muszalkiewicz

  Artur MuszalkiewiczGodzinę temu

  43:16 Jackowski sprawdza Jackowskiego Turcja W TURCJI może być BUM CZYLI użycie JAKIŚ BROŃ MOŻE WYBUCHNĄĆ WOJSKOWYCH będą rany i ból

 57. Krz win

  Krz winGodzinę temu

  Co do kasy ? to w Danii już nie wiem jak wygląda 100 dkk

 58. be be

  be beGodzinę temu

  O bankach mówi już 12 lat. Teraz kolejne 12 lat o oddychaniu. No ale wizje trafne . Tylko że to nudne bo tyle lat słuchać jedno i to samo. Nawet te trupy . Ciągle te same przykłady. Pan z Warszawy , pan z jeziora. Nudne to jest panie Jackowski. A Klimiuszko powinien panu herbatę zaparzać. Trochę szczerej pokory. Pozdrawiam 🍺

 59. Artur Muszalkiewicz

  Artur MuszalkiewiczGodzinę temu

  42:22 Turcja W TURCJI może być BUM CZYLI JAKIŚ BROŃ MOŻE WYBUCHNĄĆ I PARZYĆ LUDZI WOJSKOWYCH .POPARZENIE MOGĄ BYĆ OD POŻARU lub tam w Turcja ludzie będą walczyć

 60. Halina Topoly

  Halina TopolyGodzinę temu

  Witam Panie Krzysztofie. Miał Pan racje że 17 marca wirus straci na mocy i że beda w Polsce jeszcze obostrzenia. Serdecznie pozdrawiam i czekam na dalsze wizje.

 61. Eddie Murphy

  Eddie MurphyGodzinę temu

  W tej sytuacji Mr Jackowski śmieją się tylko głupcy

 62. andr27

  andr27Godzinę temu

  Ludzie wchodzą na kanał jackoskiego żeby posluchac jego wizji a ten kurwa zanim zacznie robić to po co ludzie tu wchodzą to raczy wszystkich swoimi guwnoprzemyslunkami. Za kazdym razem.

 63. Green Lantern

  Green LanternGodzinę temu

  Rok 2020 to jest rok lustrzany, zapewne jeszcze dużo się wydarzy. Zawsze oglądam Pana audycję i szanuję. Pozdrawiam

 64. Barbara Wnorowska

  Barbara Wnorowska2 godzin temu

  Wiem że moge całkowicie zaufać człowiekowi który ma tak ogromne doświadczenie ,w swoich wizjach ,bardzo się boje ,boje się przyszłości ,złych okrutnych ludzi może jakichś działań zbrojnych.Krzysztof mówisz o USA że będzie tragedia ja z rodziną mieszkam w Sacramento Kalifornia,u nas przybywa zarażonych z każdym dniem..Jak śledzę wiadomości co już dzieje się w Nowym Yorku jak ludzie umierają osamotnieni to myślę ,jakich czasów dozylismy ,a ma być jeszcze gorzej.bardzo Ci dziękuję za Twoje wizje, za odwagę mówienia o tym dbaj o siebie i swoją rodzinę i nigdy nie przestawaj nagrywać dla tych co będą Cię słuchać.🍀

 65. Kalunia555

  Kalunia5552 godzin temu

  "Co w nas ludziach jest takiego, że możemy pozwolić sobie na takie okrucieństwo ?" Panie Krzysiu, też zastanawiam się nad tym... 😓 Bardzo, bardzo bardzo dobrze Pan ujął to "JESTEŚMY LOKATORAMI TEJ ZIEMII"... ale czy zasługujemy na to, by nimi być?? Teraz ten ciężki czas powinien każdego skłonić do refleksji nad samym sobą...

 66. Michał [71]

  Michał [71]2 godzin temu

  Spadek wartości kryptowalut sprawdził się w 100% Nie inwestuje ale obserwuje co się dzieje w tym temacie.Brawo Panie Krzysztofie.Super sprawa że ma Pan własny kanał na YT.Ogladalem Pana na Polsacie bardzo dawno kiedy bylem nastolatkiem i zastanawiałem się czy jeszcze będzie z Panem kontakt.Dzis w dobie Internetu to niesamowite że można założyć słuchawki usiąść w parku na ławce ,słuchać i oglądać na żywo i nie być uzależnionym od kaprysu stacji telewizyjnych.Prosze pamiętać że jest to Pana kanał i może Pan mówić i robić tu co się Panu podoba.Dąże do tego że może Pan od czasu do czasu rzucić przysłowiową Ku...ą.Pozdrawiam z Wrocławia.

 67. Jacek Wołyniec

  Jacek Wołyniec2 godzin temu

  Jestem osobą, która czeka na Pana filmy jak na poranną kawę. Bardzo Pana szanuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka.

 68. j d

  j d2 godzin temu

  Jestesmy produktami talmudycznego systemu exterminacji goja. Zatruci , zastraszeni, chorzy hormonalnie i moralnie dzieki inzynierii socjalnej. Dano nam role bezsilna. Satanisci bez napletka wykorzystali przeciw nam nasze najpiekniejsze zalety... nazywaja nas we francji "des gentils" co znaczy dobry,mily...tez przyglupawy

 69. artur bany

  artur bany2 godzin temu

  Panie Krzysztofie hymmm śledzę Pana od wielu lat można by napisać od serialu w TV. Szacunek dla Pana.

 70. maciek czechura

  maciek czechura2 godzin temu

  PANIE KRZYSZTOFIE WIELE RAZY PISAŁEM TU ŻE BARDZO PANA CENIĘ PODOBNIE JAK I MOI ZNAJOMI !!! ALE WEDŁUG MNIE CHYBA WAŻNIEJSZE SĄ PANA WIZJE DUSZ KTÓRE POTRZEBUJĄ POMOCY ! ŚWIAT I TO JEST PEWNE STOI NAD PRZEPAŚCIĄ I TERAZ TYLKO KWESTIA CZY USŁUCHA SZATANA I ZROBI TEN KROK DO PRZODU CZY JEDNAK JESZCZE BÓG BĘDZIE MIAŁ TU NA ZIEMI JAKI POSŁUCH I SIE POMAŁU WYCOFAMY Z TEJ ZAGŁADY

 71. kala08072009

  kala080720092 godzin temu

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 72. Jerzy Stawowiak

  Jerzy Stawowiak2 godzin temu

  W marcu koronawirusa diagnozowano u 2500 osób ;D. Nawet jeśli chorych jest 100 razy więcej to daje liczbę 25000 ;D. A w tym samym czasie w tych samych warunkach grypę zdiagnozowano u conajmniej 750000 osób ;D. Nie licząc niezdiagnozowanych ;D. To który wirus jest bardziej zaraźliwy ;D?

 73. Wojciech Fraczek

  Wojciech Fraczek2 godzin temu

  Bardzo duzy Szacunek :))

 74. marcin hob

  marcin hob2 godzin temu

  Uwazam że nie potrzebnie odnosi się Pan do hejtu. To dla nich pożywka. Niech Pan robi swoje. Bez przejmowania nie głupkami.

 75. Piotr FLIS

  Piotr FLIS2 godzin temu

  Witam i pozdrawiam Pana z własnej celi nie dajmy się i działajmy rozsądnie.

 76. Adam

  Adam2 godzin temu

  Ten wir znają od lat 60 nic nowego

 77. Jan Baszczok

  Jan Baszczok2 godzin temu

  Po raz kolejny słusznie, dosadnie ocenił Pan wielu ludzi nastawienie do życia. Ufam, ze pod wpływem tych słów zastanowią się co niektórzy i sprawi iż staną się lepszymi ludźmi. Dziękuje Panie Krzysztofie za te filmy i serdecznie pozdrawiam i zdrowia życzę!

 78. arek1978

  arek19782 godzin temu

  Nieznaszej woli bije nasze serce.

 79. Garry G

  Garry G2 godzin temu

  Wizje ok ,pomoc w odnajdowaniu ciał ok, ale mieszanie prywatnych żeby nie powiedzieć politycznych przemyśleń nie jest ok.

 80. kwiatuszek1959

  kwiatuszek19592 godzin temu

  Panie Krzysiu, dziękuje bardzo za wizje o Stanach Zjednoczonych. Jestem po prostu w szoku :( Mam wielka prośbę, czy mógłby się Pan skupić dokładnie na Chicago i powiedzieć co i jak ? Czekam z zapartym tchem na wizje. Pozdrawia serdecznie i życzę dużo zdrówka

 81. Marzena Gorka

  Marzena Gorka3 godzin temu

  Panie Krzysztofie dziękuje za każde słowo 👌

 82. Eswude Swd

  Eswude Swd3 godzin temu

  panie jackowski pana wizje sa bardzuluej prawdziwe niz panA logika i niech pan sie tego trzyms nawet jesli pan tego nie rozumie

 83. Zbigniew Wddolny

  Zbigniew Wddolny3 godzin temu

  chłopie tumaczyłes że widziałeś że to sie skończy w marcu przestań chłopie już

 84. Tonto Bugsy M.

  Tonto Bugsy M.3 godzin temu

  Drogi Panie Jackowski, Pan jest nieoceniony z Pana talentem, jednak na temat tego wirusa ma Pan nazbyt wiele fałszywych informacji z medii głównego nurtu (lub ścieku jak kto woli).

 85. Grazyna Dunka

  Grazyna Dunka3 godzin temu

  Trzba miec w sobie wiare i nadzieje ciesze sie ze Pan jes z z mami

 86. Grazyna Dunka

  Grazyna Dunka3 godzin temu

  Doskonale pamietaj

 87. Grazyna Dunka

  Grazyna Dunka3 godzin temu

  Pana slowa sa wiarygodne slucham Pana jusz bardzo dawno pozdrawiam Pana mocno

 88. Agnes Woloszczuk

  Agnes Woloszczuk3 godzin temu

  Dzieki za dramat w Stanach..Juz pracujemy z domu zakupy i lekarstwa na porchu i tylko spcacer na yardzie i mental status okropny.

 89. Andrzej Rapicki

  Andrzej Rapicki3 godzin temu

  Jak jeździł Pan z Perszingem po imprezach w USA to nie myślał Pan o kszywdach jakie wyrządził innym ludziom ?

 90. Ilios Still Counting!!!

  Ilios Still Counting!!!4 godzin temu

  MODLIC SIE plgos.info/wideo/hqeaqG2EftxdqWc.html

 91. Patryk Sz

  Patryk Sz4 godzin temu

  Ja myślę że Pan Kłamie i Manipuluje Tych Biednych Ludzi,po mojemuy PLgos dobrze zarabia

 92. deszczu 666

  deszczu 6664 godzin temu

  Dziękuje i również pozdrawiam

 93. Ilios Still Counting!!!

  Ilios Still Counting!!!4 godzin temu

  TO JEST PRAWDA!!!!! plgos.info/wideo/n3h_mp56o8Cdp6o.html

 94. Krzysztof Fratczak

  Krzysztof Fratczak4 godzin temu

  Panie Jackowski kieruje do filmu ziemianie ma PLgos to dopiero pan zobaczy co my potrafimy

 95. Hekate Nor

  Hekate Nor4 godzin temu

  Odliczanie się rozpoczęło i trwa. Będziemy się bać bardziej. Nie pandemii bo ta minie. Nie tylko Pan Panie Jackowski to czuje. Wielu wrażliwych drży i czuje niepokój. Niech Pan mówi, bo ludzie muszą usłyszeć. Idzie fala zmian. Tik tak... słyszę to od jakiegoś czasu. Tik tak. I niepokój. Zbierajmy siły. Ten czas kiedy wszystko stoi. Bo potem będzie lawina zmian. Niech Pan mówi, bo Pana słuchają. Niech Pan mówi w imieniu nas wszystkich. I niech się Pan nie zraża że to niby nie ma sensu. To ma sens. To naprawdę ma sens.

 96. Damien Damien

  Damien Damien4 godzin temu

  Q-Trust the plan.....

 97. Artur Agata

  Artur Agata4 godzin temu

  Katastrofa to dopiero będzie jak ludzie stracą prace i nie będzie co do gara włożyć bogaci przemyślą po co im pieniądze skoro nie mogą ich wykorzystać a kiedy się to zakończy nikt nie wie

 98. Damian Łozicki

  Damian Łozicki4 godzin temu

  dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić : «pokój i bezpieczeństwo» - tak niespodziewanie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą... Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej... czuwajmy i bądźmy trzeźwi... odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia... Uważajcie, aby nikt nie odpłacał złem za złe, zawsze usiłujcie czynić dobrze sobie nawzajem i wobec wszystkich. Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie. W każdym położeniu dziękujcie... Ducha nie gaście... Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła (Tes 5,2-4.6.15-19.22).

 99. Mirosław Nikitiuk

  Mirosław Nikitiuk4 godzin temu

  cieszcie się teraz takim życiem jakie miałem od dłuższego czasu .... niech was się boją jak chorych roznoszących zarazę... mijajcie się o dwa metry i walcie sobie po trzydzieści tysięcy kary za zbliżenie się... z przyjemnością będę patrzył jak po kolei popadacie w obłęd

 100. rene sans

  rene sans4 godzin temu

  Nie mogę tych bredni sluchac