odc. 8 "Krzywe mordy"

oficjalny FANPAGE:
StopChamWarszawa

P R Z E C Z Y T A J Z A N I M S K O M E N T U J E S Z
1. Art. 26 pkt. 3 ust. 3 "Kierującemu pojazdem zabrania się jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych."
Na chodniku nie stawia się znaków drogowych bo to chodnik. Nie ma znaku drogowego zakazującego jazdę wzdłuż chodnika ponieważ.... jest to chodnik.
2. Zgodnie z art. 47 PORD zabroniony jest postój na chodniku z dala od krawędzi jezdni. Z dala od krawędzi, tj. np.: za słupkami, trawnikiem, drzewem lub innym pojazdem.
3. Większość zaprezentowanych nagrań przekazujemy na policję.
4. Nie planujemy obklejać szyb karnymi naklejkami, m.in. ze względu na kwestie prawne z tym związane.
5. Tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Dlatego ich nie cenzurujemy.
6. Nieważne, że jest szeroko i zmieszczą się „3 wózki dla dzieci i 3 TIRy”. Chodniki nie są przystosowane, by stały na nich samochody. Auta deformują ułożoną kostkę, a płyty chodnikowe pękają i ruszają się. Koszty naprawy ponoszą później podatnicy.
7. Tak, wzywamy Straż Miejską jeśli mamy do czynienia z nielegalnym parkowaniem.
8. Nie interesują nas żadne niuanse formalno-prawne, spory, niesnaski, brak miejsc parkingowych ani to, że ktoś się śpieszy, bo śpieszą się wszyscy i że „wszyscy tak robią," bo wszyscy tak nie robią.
9. Wiemy, że jazda rowerem po chodniku, czy przechodzenie pieszych w miejscach niedozwolonych to też jest problem, ale obecnie tym się nie zajmujemy.
10. oficjalny FANPAGE: StopChamWarszawa
ten drugi jest fałszywy.
11. Nie mamy PATRONITE - nie robimy tego dla pieniędzy. Wbrew pozorom każdy z nas ma pracę
i swoje życie.
stopchamwarszawa@gmail.com
Muzyka:
Dr Hook - "Sharing The Night Together"
Mr. DoucheBag
Morandi - Kalinka
George Michael - Careless Whisper
New Order - Blue Monday

Komentarze

 1. Stop Cham Warszawa

  Stop Cham WarszawaMiesiąc temu

  P R Z E C Z Y T A J Z A N I M S K O M E N T U J E S Z 1. Art. 26 pkt. 3 ust. 3 "Kierującemu pojazdem zabrania się jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych." Na chodniku nie stawia się znaków drogowych bo to chodnik. Nie ma znaku drogowego zakazującego jazdę wzdłuż chodnika ponieważ.... jest to chodnik. 2. Zgodnie z art. 47 PORD zabroniony jest postój na chodniku z dala od krawędzi jezdni. Z dala od krawędzi, tj. np.: za słupkami, trawnikiem, drzewem lub innym pojazdem. 3. Większość zaprezentowanych nagrań przekazujemy na policję. 4. Nie planujemy obklejać szyb karnymi naklejkami, m.in. ze względu na kwestie prawne z tym związane. 5. Tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Dlatego ich nie cenzurujemy. 6. Nieważne, że jest szeroko i zmieszczą się „3 wózki dla dzieci i 3 TIRy”. Chodniki nie są przystosowane, by stały na nich samochody. Auta deformują ułożoną kostkę, a płyty chodnikowe pękają i ruszają się. Koszty naprawy ponoszą później podatnicy. 7. Tak, wzywamy Straż Miejską jeśli mamy do czynienia z nielegalnym parkowaniem. 8. Nie interesują nas żadne niuanse formalno-prawne, spory, niesnaski, brak miejsc parkingowych ani to, że ktoś się śpieszy, bo śpieszą się wszyscy i że „wszyscy tak robią," bo wszyscy tak nie robią. 9. Wiemy, że jazda rowerem po chodniku, czy przechodzenie pieszych w miejscach niedozwolonych to też jest problem, ale obecnie tym się nie zajmujemy. 10. oficjalny FANPAGE: facebook.com/StopChamWarszawa ten drugi jest fałszywy. 11. Nie mamy PATRONITE - nie robimy tego dla pieniędzy. Wbrew pozorom każdy z nas ma pracę i swoje życie.

 2. Przemyslaw Ćwikliński

  Przemyslaw Ćwikliński7 dni temu

  @Krzysiek W Cos robia? Nie rozsmieszaj mnie. Sprawdz definicje pieniactwa w slowniku. "Mam za skora"? Ja tam nie mam za duzo, ale o Tobie i autorach frustratach moge powiedziec tyle, ze widac jak zabierali wam kanapki w podstawowce. Macie ogromne kompleksy, ktore nadrabiacie, jak sie Wam wydaje "cos robieniem". Zyj i daj zyc innym. Autorow do policji by nie przyjeli bo by testy psychologiczne oblali. Troche empatii chlopaczki! Robienie bananowych afer z czyjegos lipnego parkowania nie doda Wam punktow samooceny ani IQ. Na takich jak Wy, mowi sie MALI LUDZIE!!!!

 3. MrMusicaffair

  MrMusicaffair7 dni temu

  @Irek I Racja tylko nie żyjemy w buszu gdzie niepełnosprawny musi mierzyć się tak samo jak zdrowy wojownik. Żyjemy w systemie który OD TEGO JEST a więc po kij się szarpać słownie i nie tylko z baranami łamiącymi przepisy skoro są od tego służby, jeden telefon wystarczy po pomoc. Ja na to płacę pieniądze, Ty płacisz więc czemu ktoś ma dodatkowo kapować w tak perfidny i nierwóny sposób (bo nie traktują równo swoich wybrańców) byle na jutub się zgadzało wszystko. Kazdy moze zrobić to osobiście jeśli akurat komuś przeszkadza takie zachowanie. Żeby ruch był płynny w dużych miastach to trzeba dopuścić troche natury bo gdybyś chciał egzekwowac wszystkie wykroczenia to w takiej Wawce na drogach poruszały by sie tylko zwierzęta. Wspomniane miasto w NL upłynniło ruch dając pewne swobody, prawem się tego zrobić raczej nie da.

 4. Krzysiek W

  Krzysiek W7 dni temu

  @Przemyslaw Ćwikliński zwykli pieniacze coś robią żeby był porządek a Ty co? Zapewne sam masz dużo za skóra. Sam pewnie na każdym kroku oszukujesz lamiesz prawo na każdym kroku. Pieniacze i pi.zdy to są kierowcy co grożą adwokata i sprawami w sądach że zadzwoniła po policję. Jeden miał jaja i twardo stał przy swoim i wezwał policję a reszta to piz.dy. Stać na samochód co kosztuje jak powiedziałeś więcej niż 100tys a nie stać parę złotych na parking? To tylko największy dziad dorobkiewicz Polaczek cebulaczek tak robi. Prawdziwy bogacz z dziada pradziada nie chciałby z siebie robic dziada i posmiewisko i zaparkowalby jak gość i parę złoty zapłacił bo jest bogaty i stać go na wszystko i na parking płatny. Tacy nowobogaccy to nauczenia całe życie kombinować kraść oszukiwać i dlatego oarkuja na chodniku gdzie 200metrow obok jest 400wolnych miejsc na parkingu. W którymś odcinku jakaś baba z merca wysiada i łapy wyciąga do kolesia co nagrywa. Ja jej sprawę w sądzie od razu bym zrobił za naruszenie nietykalnosci cielesnej a mój znajomy to jej by z liścia przyje.bal i nie patrzył że baba bo on uważa że jak ktoś wyciąga do niego ręce to musi mieć świadomość że może dostać w ryja. Nie ma w Polsce większego bractwa niż w Warszawie.

 5. Przemyslaw Ćwikliński

  Przemyslaw Ćwikliński7 dni temu

  Zwykli z Was pieniacze!! Trzeba bylo przyjac sie do policji albo strazy miejskiej. Gadka o placeniu za zniszczone chodniki, zgony, potracenia i o tym, ze wszyscy macie prace mnie rozbawila najbardziej. Na marginesie, wiekszosc zatrzymywanych aut z filmikow jest za <100tys zlotych. Zal dupe sciska, PASAZEROWIE?

 6. Krzysiek W

  Krzysiek W8 dni temu

  ​@P Boc przejedz i spytaj policjanta to ci od razu mandat wypisze

 7. Krzysztof Kowalczyk

  Krzysztof Kowalczyk23 godzin temu

  Szacun dla Pani Krystyny, własnego syna zmotywowała że źle robi. Takich ludzi nam potrzeba. Pani Krystyna 200 lat w zdrowiu

 8. mar Z

  mar ZDzień temu

  kawał dobrej roboty robicie Chłopaki...Szacun

 9. Adam Dara

  Adam DaraDzień temu

  Dobra ile januszy hipokryci którzy jeżdżą po chodniku komentuje ten filmik i dalej to robią

 10. dziad5

  dziad52 dni temu

  Gdzie ja mogę o tym poczytać buahahahahahahahahahahahaha

 11. jakub 102008

  jakub 1020082 dni temu

  Oglądając ten filmik , zastanawiam się kto jest głupszy... Kierowcy czy nagrywający.>>??? Debilne pytania do kierowców.... Karma wraca , więc tacy nagrywający mądrale , także będą tak traktowani.... Powiem wprost..... To co robicie , to jeden wielki debilizm. Polak złośliwość ma we krwi....

 12. vallderama deyna

  vallderama deyna10 godzin temu

  czemu????

 13. Sławek G

  Sławek G19 godzin temu

  Nie ośmieszaj się

 14. Krisgw

  Krisgw2 dni temu

  3:48 Nie wiem jaką ciotą trzeba być, żeby kogoś opluć. Facet tak się nie zachowuje, kobiety owszem, ale mężczyźnie to nie przystoi.

 15. Krzysztof Kowalczyk

  Krzysztof Kowalczyk23 godzin temu

  Jak ktoś nie ma argumentów, to się tak zachowuje. Chyba zacznę z nimi stać i za kamerą takich buraków będę osobiście napierdalać

 16. Ratto Ratto

  Ratto Ratto2 dni temu

  co to już koniec nagrywania ? a takie to było dobre ..... dajcie więcej

 17. Anastazja Łąka

  Anastazja Łąka3 dni temu

  Wszędzie frajrzy z Chujami w dupie.

 18. Justyna Dymowska

  Justyna Dymowska3 dni temu

  plgos.info/wideo/s7GFsqOMpOCKnK4.html DO stop cham Warszawa . dlaczego się nie zajmiecie takimi przypadkami z tego co widzę w waszym ulubionym miejscu. zajmują już 5 dzień wielki plac parkingowy. trzeba było podejść i zapytać o tego w czerwonych śmierdzących portach dlaczego jeszcze tego syfu nie sprzątnął bo kierowcy nie mają gdzie parkować. plgos.info/wideo/s7GFsqOMpOCKnK4.html

 19. Awesom-O 4000

  Awesom-O 4000Dzień temu

  niech sobie kierowcy sami załatwiają miejsca parkingowe, dlaczego Stop Cham Warszawa ma to robić?

 20. Shitosław Pasterski

  Shitosław Pasterski3 dni temu

  no to dlaczego nie zgłoszą postulatów/petycji do jaśnie władzy,która ma kompetencje/uprawnienia/możliwości ,tylko idą na łatwiznę,na skróty??:). aprobowanie,akceptowanie,przyzwalanie,tolerowanie nie popłaca.dogadać się,zmówić,zorganizować i wymagać,żądać,napierać,naciskać,a nie tnąć głupa i udawać,że nic się nie dzieje,nie ma problemu i "jakoś to będzie". kierowcy sami robią gnój,powielają patologię,nawet potęgują,zwielokrotniają :) jeszcze trochę, chyba zniknie ruch pieszy,stanie się niemożliwy :). zawsze można się usprawiedliwić,wytłumaczyć.nie płaćcie podatków skoro uważacie/twierdzicie,że władza miasta nie wypełnia swoich zadań,obowiązków,nie spełnia wymagańk,ryteriów,albo jeździjcie metrem,rowerami.w Chinach jeżdżą.da się? da się.odstawić wygodnictwo,ograniczyć konsumpcjonizm/inwestycje skoro nie ma innego wyjścia/sposobu/metody/opcji.zawsze można zaradzić,znaleźć rozwiązanie,poradzić,uporać choć w części.każdy by chciał podjeżdżać najbliżej,ale nie zawsze to możliwe,da się z przyczyn oczywistych.nigdy nie będzie tyle miejsc parkingowych na miarę potrzeb,bo te ciągle rosną.postawi się x parkingów choćby bezpłatnych,to po pewnym czasie okaże się ,że za mało,nie wystarczy.ewidentnie podejście cybulowe.mam swój problem to robię innym problem,wadzę,przeszkadzam,utrudniam,ograniczam,blokuję,komplikuję :)

 21. Slawomir Kreft

  Slawomir Kreft3 dni temu

  Tylko pytać "A czy piesi chodzą po drodze.?"Albo tu stoję bo na kogoś czekam. :)

 22. piter keme

  piter keme4 dni temu

  Kierowcy nie są święci ale gdzie mają parkować jak deweloperzy stawiają nowe bloki na siłę a parkingów nie. Mieszkam w centrum miasta od wielu lat i teraz to masakra u mnie na osiedlu. Blok obok bloku i nawet gościu z pieczywem nie ma gdzie się zatrzymać. Plan zagospodarowania do uzgodnienia za kasę???? na to wychodzi

 23. Shitosław Pasterski

  Shitosław Pasterski3 dni temu

  ​@piter keme karetka ma prawo wszędzie się zatrzymać na sygnale :).co do emerytów i innych cybulaków zapewne tak się stanie.no ktoś to legislacyjne szambo musi spijać,musi brać na barki :). no przecież curła idziemy tym tempem,kierunkiem,zwrotem,pędem z postępem,tego chcieliśmy/pragnęliśmy,za tym optowaliśmy, otake poliskie walczylyśmy z wąsatym nobilistą :).a teraz gorzkie żale,pretensje,zbiera się na lament??cóż to za zachowanie/postępowanie??z dziećmi mamy do czynienia?.ktoś te miasta w/g jakiegoś schematu/szablony organizuje,porządkuje,administruje.skoro nie napotyka oporu/sprzeciwu to brnie dalej w tą stronę,bo myśli,jest przekonany,ze wszystkim to tak pasuje,odpowiada,że go/ich popierają.trzeba dać wyraz tak aprobacie jak dezaprobacie,a nie milczeć.milczenie=zgoda.

 24. Shitosław Pasterski

  Shitosław Pasterski3 dni temu

  ​@piter keme no ale kogo to wina?kto jest współodpowiedzialny?kto tak chciał,pragnął w 1989?trzeba było wtedy myśleć,przewidywać następstwa swoich decyzji,co może nastąpić,stać się znając tendencje/kierunek rozwojowy miast,kierunek patologiczny bez odpowiedniego zabezpieczenia/przygotowania infrastrukturalnego.skoro w biznesach,inwestycjach,handlu całe życie,wszystko,to zapłacicie cenę za to.już płacicie.we wszystkim potrzebny umiar,dystans,rozsądek,odpowiedzialność i rozwaga.Deweloperzy to część,ogniwo układu.nie wymusisz zmiany podejścia,nastawienia tychże /pośredników/pasożytów.

 25. Shitosław Pasterski

  Shitosław Pasterski3 dni temu

  no to dlaczego nie zgłoszą postulatów/petycji do jaśnie władzy,która ma kompetencje/uprawnienia/możliwości ,tylko idą na łatwiznę,na skróty??:). aprobowanie,akceptowanie,przyzwalanie,tolerowanie nie popłaca.dogadać się,zmówić,zorganizować i wymagać,żądać,napierać,naciskać,a nie tnąć głupa i udawać,że nic się nie dzieje,nie ma problemu i "jakoś to będzie". kierowcy sami robią gnój,powielają patologię,nawet potęgują,zwielokrotniają :) jeszcze trochę, chyba zniknie ruch pieszy,stanie się niemożliwy :). zawsze można się usprawiedliwić,wytłumaczyć.nie płaćcie podatków skoro uważacie/twierdzicie,że władza miasta nie wypełnia swoich zadań,obowiązków,nie spełnia wymagańk,ryteriów,albo jeździjcie metrem,rowerami.w Chinach jeżdżą.da się? da się.odstawić wygodnictwo,ograniczyć konsumpcjonizm/inwestycje skoro nie ma innego wyjścia/sposobu/metody/opcji.zawsze można zaradzić,znaleźć rozwiązanie,poradzić,uporać choć w części.każdy by chciał podjeżdżać najbliżej,ale nie zawsze to możliwe,da się z przyczyn oczywistych.nigdy nie będzie tyle miejsc parkingowych na miarę potrzeb,bo te ciągle rosną.postawi się x parkingów choćby bezpłatnych,to po pewnym czasie okaże się ,że za mało,nie wystarczy.ewidentnie podejście cybulowe.mam swój problem to robię innym problem,wadzę,przeszkadzam,utrudniam,ograniczam,blokuję,komplikuję :)

 26. piter keme

  piter keme3 dni temu

  Brawo. Jak napisałem wcześniej nie popieram parkowania gdzie popadnie ale teraz karetka na,, sygnale,, nie ma gdzie się zatrzymać bez tamowania ruchu. To raczej nie jest ok. Dla poprawy samopoczucia w najbliższym czasie w każdym większym mieście stawki za parkowanie wzrosną nawet kilku krotnie. I Pana emeryta nie będzie stać na parking w mieście.

 27. red five

  red five3 dni temu

  @piter keme mam dwa auta, tylko inteligencja pozwala mi rozrozniac to co jest zgodne z przepisami a co nie i do tego dochodzi jeszcze kultura osobista roszczeniowy januszku

 28. Andrew Soas

  Andrew Soas4 dni temu

  Polscy kierowcy maja bardziej najebane niż Rosyjscy !!!

 29. Roger DE LAVAURETTE

  Roger DE LAVAURETTE5 dni temu

  tu peux pas te flotter toi même ?

 30. WojtekBezMojtek

  WojtekBezMojtek5 dni temu

  Logika tych ludzi: samochód się mieści to wjade i na pieszych będę uważał. W praktyce: kierowca pouczony wraca po chodniku w ten sposób że pani, która ma na nim pierszeństwo musi chować się za murkiem (16:01)

 31. Branged

  Branged5 dni temu

  16:30 jak spotka mnie taka sytuacja to przejdę po aucie i chuj

 32. ZENON

  ZENON6 dni temu

  w tej wwa to rozpierdol

 33. piter keme

  piter keme4 dni temu

  W całej Polsce to tak wygląda deweloperzy to chyba mogą wszystko chociaż kierowcy nie są święci

 34. chilli_palmer

  chilli_palmer5 dni temu

  ZENON popatrz na rejestracje, bystrzaku. Połowa z Warszawy, połowa ze wsi.

 35. pisspolka

  pisspolka6 dni temu

  Na Niemcewicza się tak parkuje i nie filozuj.

 36. pisspolka

  pisspolka3 dni temu

  @SVK7 samochody parkują, jeżdżą po chodniku i nic z tego nie wynika oprócz szerzenia sensacji przez internetowych oszołomów. Można to zgłosić do straży lub na policję a nie udawać jedynego prawego gościa pośród mrowia łajdaków i głupców.

 37. SVK7

  SVK75 dni temu

  Chyba ty

 38. Нюхай Xyu

  Нюхай Xyu6 dni temu

  І тут наше бидлядство! Фу!

 39. Your Nightmare

  Your Nightmare6 dni temu

  Trzeba się cieszyć że Polska jest nadal szarym zacofanym krajem

 40. LUKAS DLUGI

  LUKAS DLUGI6 dni temu

  Tak trzymać!Oby tak dalej!Dałbym wam jeszcze uprawnienia do wywozu aut i dawania mandatów!pozdro

 41. Ave

  Ave6 dni temu

  Siedzę w domu przy obiedzie i z nerwów widelcem do gęby trafić nie mogę, a Wy z takim stoickim spokojem i opanowaniem do każdej z tych boćw. Co za klasa, co za kunszt! :D

 42. Carlos Vega

  Carlos Vega6 dni temu

  Prawie jak w Rosji a stażaki dają mandaty babcią za przejście na czerwonym ja osobiście nie miał bym siły na dyskusję z kierowcami prędzej dostał bym jakiś wyrok

 43. HAKI SUB

  HAKI SUB6 dni temu

  Ciekawe czy tak samo dyskutuja za granicami Polski.

 44. Andrzej głos

  Andrzej głos6 dni temu

  Gdzie straż miejska???

 45. boatman Bermuda

  boatman Bermuda7 dni temu

  typowe warszawskie wiesniaki!! zle parkuja ale wina calego swiata!!

 46. Paulina Bieńkowska

  Paulina Bieńkowska7 dni temu

  Buhahaha ile ludzi ginie na chodnikach? No właśnie, ile? szczególnie jak blokują kierowcę? Pouczenie pouczeniem ale należy dać mu wyjechać lub wezwać policję i policja też by pouczyła blokującego, że prawa nie ma do utrudniania usunięcia pojazdu z chodnika, chyba kogoś poniosło

 47. Black Wolf

  Black Wolf4 dni temu

  @Paulina Bieńkowska Ma Pani prawo nie pochwalać i jak najbardziej może Pani uważać, że pieszy też jest winny. Ja uważam przeciwnie. Tak jak już tłumaczyłem.Ja popieram tą formę protestu.

 48. Black Wolf

  Black Wolf5 dni temu

  @Paulina Bieńkowska Pani Paulino nie zgodzę się całkowicie. Mam auto a gdy wiem że tam gdzie muszę dotrzeć jest problem z parkowaniem bo jest za dużo aut. Wybieram się pieszo. Komunikacja działa bardzo dobrze. Brak auta to nie omijanie problemu tylko odpowiedzialna decyzja. Tak jak napisałem miasto się nie rozciągnie. Nie powstaną miejsca do parkowania z nikąd. I powiem więcej! Jeśli co drugi kierowca zrobił by jak ja, to problem korków, parkowania i być może braku kultury - o czym Pani wspomina - by się rozwiązał. Ale to mało prawdopodobne bo ludzie są leniwi i wygodnictwo szerzy się na potęgę. Obserwuję to codziennie jak ludzie wciskają się autami pod np. sklep miast zostawić pojazd sto czy dwieście metrów dalej na prawie pustym parkingu. I gdyby mogli to do sklepu by wjechali i to jest brak kultury. Proszę również zwrócić uwagę że tu pieszy jest kulturalny. Jedyne co robi to głośny sprzeciw dla zachowania kierujących. I proszę tego nie nazywać nie kulturalnym. A jeśli wymaga Pani przykładu nie kulturalnego sprzeciwu. Proszę sobie przypomnieć o autach potraktowanych kluczami. To jest brak kultury. "Zaparkował tak że trudno przejąć, to mu przeciągne kluczami po karoserii. To go nauczy." - tak sobie myślą niektóre osoby i to jest dla mnie nie kulturalne i chamskie. Tu pieszy mówi do właściciela, kierowcy że nie akceptuje jego zachowania i tłumaczy dlaczego. To w mojej ocenie kultura i nie przeklina i zwraca się per Pan. A to że postanowili karać wykorzystując swoje prawo to bardzo dobra decyzja, lepsza niż opcja z kluczami. A pieszy ma prawo stać na chodniku. A tu widać wyraźnie że nie jest to WYJAZD a odcinek chodnika. Więc czy się taki pieszy przesunie czy nie to już jego wola, a podobno Polska to wolny kraj i nikt mu nakazać nie może.

 49. Paulina Bieńkowska

  Paulina Bieńkowska5 dni temu

  @Black Wolf aha w tych czasach nie posiadać auta jest mega ciężko by coś pozałatwiać, to żadne rozwiązanie tylko unikanie problemu, nie ma ani kultury wśród kierujących ani wśród pieszych,ani wśród rowerzystów, statystyki jasno pokazują że wina jest i po stronie jednych jak i drugich

 50. Paulina Bieńkowska

  Paulina Bieńkowska5 dni temu

  @Black Wolf ja tego nie pochwalam,zwracam uwagę że chamstwo jest po obu stronach, wiadomo że nie wezwie policji a należało by się bo i jedna i druga strona zachowuje się nieodpowiednio i łamie przepisy, tak, blokowanie i uniemożliwienie wyjazdu jest łamaniem przepisów , nawet jak ktoś stanął w niedozwolonym miejscu, bo pieszy nie ma prawa do zatrzymywania kierującego, co z infrastrukturą, nie wiem jak to wygląda, należy to do urzędników, co będziemy wszystkich blokować i stać?samo nakręcenie sytuacji jest dowodem, sama jestem i kierująca i pieszą i rowerzystą i wszędzie jest coś nie tak, bo nie ma szacunku do drugiej osoby, tu się pan z cham... też wykazał, dla mnie minus

 51. Black Wolf

  Black Wolf5 dni temu

  @Paulina Bieńkowska Pani Paulino, jako świadoma osoba taki kierowca może, nie wiem. Nie być kierowcą? Skoro nie ma miejsca to może lepiej nie posiadać auta? Ba chyba nie oczekuje Pani że miasto się magicznie rozciągnie? Dalej zawsze można auto zostawić gdzieś i podjechać komunikacją. W tym momencie spycha Pani nierozwagę kierujących na barki pieszych. Co do długości przetrzymania auta. Na filmie widać, że pięć minut nie wystarczy by czegoś nauczyć. A co do wzywania policji. To czemu ten kierowca jej nie wezwał?

 52. Paulina Bieńkowska

  Paulina Bieńkowska7 dni temu

  Nagrywający jesteście też chamscy i tyle

 53. Michal Olszynski

  Michal Olszynski7 dni temu

  Warszawskie piekiełko. Jak dla mnie nagrywający nierzadko warci nagrywanych.

 54. boby bobek

  boby bobek7 dni temu

  Boze kazdy kto pochwala zachowanie autora filmu to jakies frajerzyny jebane co rozprowaja sie na komendzie dla zabawy

 55. vallderama deyna

  vallderama deyna10 godzin temu

  Mama pozwoliła korzystać z internetu???

 56. boby bobek

  boby bobek3 dni temu

  Do takich kurew jak wy wjezdza sie z buta bez pytania i nie macie nic do gadania tylko mozecie zadzwonic pod 997

 57. Panie_Marcinie

  Panie_Marcinie3 dni temu

  @boby bobek nie mogę odpowiedzieć bo nie zadaje się z narkomanami. Bardzo Dobrze że chłopaki nagrywaja bo się zjechały takie prostaki jak Ty do Warszawy i pajacują. U siebie na wsi możesz tak parkować A nie u mnie w Warszawie. Wypierdalac do siebie na Podlasie

 58. boby bobek

  boby bobek3 dni temu

  Nie pajacu ale jak twoj ziomek jara blanta to tez go nagrywasz i lecisz na psiarnie bo to nie legalne? Frajery i nic wiecej

 59. Panie_Marcinie

  Panie_Marcinie3 dni temu

  @boby bobek hehehe A co pajacu? Zostałeś nagrany?

 60. mooncreator92

  mooncreator928 dni temu

  zastanawiam sie ile mieliscie akcji gdzie ktos do was bardziej agresywnie wyskoczyl niz na tych nagraniach i musieliscie mu pokazac gdzie jego miejsce xD

 61. Anna Walczyna

  Anna Walczyna8 dni temu

  Pani Krystyna fenomenalna, no a Marcin jednak zawiódł mnie swoim zachowaniem! Piotrek też nie lepszy, przejechał babcię na chodniku a dyskutuje.

 62. valenciaksg

  valenciaksg2 dni temu

  Piotrek ma jednak rację w tym, że rodzice powinni pilnować swoje dzieci.

 63. Rafał Liniewski

  Rafał Liniewski8 dni temu

  Konfitury ....

 64. Enjoyy

  Enjoyy7 dni temu

  Co

 65. Ratto Ratto

  Ratto Ratto8 dni temu

  co z nowym odcinkiem ? szkoda że tak długo trzeba czekać na nowy materiał ale warto

 66. Arcadio Ray

  Arcadio Ray8 dni temu

  On jest 35 lat zawodowym kierowcą! Nie mówcie mu, że on przepisów nie zna! . . . . . On dobrze wie, że nie zna :)

 67. rowan smisek

  rowan smisek8 dni temu

  Panowie autorzy. Spróbujcie zrobić eksperyment socjalny z użyciem zwierząt np. Tak bardzo kochanych ostatnio przez wszystkich psów. Gwarantuję, że gdyby pieska potrącony lub nie daj Boże spłoszył by się lub zerwał ze smyczy ze strachu przed nadjeżdżającym po chodniku autem to wszyscy celebryci , obrońcy zwierząt i inni ekolodzy ogłosiliby dzień żałoby narodowej. Śmiem twierdzić ze o takim fakcie byłoby głośno we wszystkich wiadomościach i programach informacyjnych w Polsce A może nawet całej Unii. Człowiekiem się nikt nie przejmuje. Prawo ma ten za którym stoi potężniejsze lobby. A czy kiedyś powiedziano w tv ile osób ginie rocznie na chodniku lub zostaje kalekami............. **** Dajcie znać co o tym sądzicie , no i łapka w górę. Hej.

 68. Dziki Dzik

  Dziki Dzik7 dni temu

  I dobrze ze wszyscy kochaja pieski lepsi sa od ludzi typie

 69. Krystian Kruszyński

  Krystian Kruszyński8 dni temu

  Brawo. Pochwalam wasze działania. Gonić chamstwo do lasu. Albo i nie. Szkoda zwierząt.

 70. Faggiotto

  Faggiotto8 dni temu

  Co jak co, ale po obejrzeniu kilku odcinków, jednak już tu nie wracam. Na początku popierałem takie akcje, ale teraz widzę że wszystko jest robione pod publiczkę. Próbujecie naśladować typków z Rosji. Tak na prawdę to wy tu jesteście chamy, za grosz empatii. Czasami nie ma innej opcji i trzeba jechać tędy a nie tamtędy. Czasami nie ma gdzie stanąć, a 3 minuty nikogo nie zbawią (no chyba że was)Ludzie stoją tak jak stali, jeżdżą i będą jeździć jak im się podoba a tu nagle przychodzą takie strażniki teksasu i próbują być kimś.To też nie jest tak, że ja popieram takie manewry. Jeśli nikomu się krzywda nie dzieje to mam w to głęboko wbite, są od tego służby, a nie jakieś podpierdalacze typu Rudego z Blok Ekipy. Jak Ci się tak bardzo nie podoba sytuacja na drodze to proszę bardzo, wypie*dalaj do Drogówki ścigać "przestępców" a nie zgrywacie kogoś kim nie jesteście. Gwarantuje wam, że kiedyś traficie na taką osobę która szybko was postawi do pionu.

 71. loland stump

  loland stump4 dni temu

  zaparkuj sobie na ulicy, albo w tyłku, qva, skąd się biorą takie osły?

 72. Dispel

  Dispel8 dni temu

  Problemu by nie było gdyby nie pseudorowerowiaktywisci masowo nie likwidowali miejsc i nie zwezali dróg z trzaskowskim na czele

 73. Maciej Cichowski

  Maciej Cichowski8 dni temu

  prawie same rejestracje ze wsi albo spod Warszawy..Tam pewnie inne przepisy "obowiazujo". Nie czepiajt sie!!!

 74. Irek I

  Irek I8 dni temu

  To powinno się rozwinąć i powinno być "Stop Cham Polska"nie tylko Warszawa,oglądałem jak chłopaki w Rosji to robią,tym co na miejscu dla niepełnosprawnych parkowali to oklejali całe auto naklejkami dużymi Stop Cham czy jakoś tak ,a klej dobrze trzymał oj bardzo dobrze:) No i tam to oni mają całkowite poparcie społeczeństwa jak i sami kierowcy już ich znają i mało który się już rzuca,a dlaczego?Bo zrozumieli już że tak się nie robi.Więc to co robicie ma sens.Pozdrawiam

 75. mac1eek

  mac1eek7 dni temu

  To nie ma sensu, bo z tym nie wygrają. Aut przybywa, a parkingów już nie. Sam po swoim osiedlu widzę jak wiele aut przybyło w ostatnich latach. Kiedyś w nocy zostawało wiele miejsc wolnych, a teraz do godziny 15 idzie znaleźć jedno z ostatnich legalnych wolnych miejsc parkingowych, a po godzinie 15 jedynie gdzie moge zostawić samochód to na trawie. Próbują coś zrobić, ale nie tam gdzie trzeba. Jeszcze byłbym w stanie zrozumieć jakby blokowali osoby, które próbują wjechać w niedozwolone miejsce, a nie osoby, które chcą wyjechać.

 76. jezalb tank

  jezalb tank9 dni temu

  Strażnicy Teksasu. Macie lapuwkarzy, dilerów, pedofilów, złodziei do lapania to bohaterujecie na chodnikach u zwykłych ludzi.

 77. dziad5

  dziad52 dni temu

  Zwykłych śmieci.

 78. Ciamek i Tyle

  Ciamek i Tyle8 dni temu

  Pierdolenie.

 79. pawcio fapcio

  pawcio fapcio9 dni temu

  jezalb tank u zwykłych śmieci, a nie ludzi...to szmaty które łamią zasady bo nie mają pieniędzy na legalne parkowanie

 80. MATEUSZ matias

  MATEUSZ matias9 dni temu

  Od egzekwowania przepisów jest policja przypominam! hobbistyczne donoszenie, musieli ich strasznie tępić w szkole bo innego rozwiązania nie widzę. Jak już chcą się udzielać niech przeprowadzają starszych ludzi przez pasy albo pomagają bezdomnym czy łapią przestępców znaleźli sobie sposób na zarabianie pieniędzy samozwańcza policja.

 81. MATEUSZ matias

  MATEUSZ matias7 dni temu

  Ciamek i Tyle jak widzisz ze na broń a nie strzela to może ja sobie mieć a jeśli ma pozwolenie.

 82. MATEUSZ matias

  MATEUSZ matias7 dni temu

  Ciamek i Tyle jak jedziesz droga a inny kierowca ma ograniczeniu do 70 jedzie 90 to go zatrzymujesz i wymierzysz mu sprawność?

 83. MATEUSZ matias

  MATEUSZ matias7 dni temu

  Ciamek i Tyle naucz się czytać ze zrozumieniem

 84. Ciamek i Tyle

  Ciamek i Tyle7 dni temu

  Co ty gadasz ? To jeżeli zobacze gościa z bronią w ręku to mam pójść dalej ? Bo policja jest od egzekwowania prawa ?

 85. Ratto Ratto

  Ratto Ratto7 dni temu

  @MATEUSZ matias tak oczywiście tylko polskie prawo jest zjebane i dlatego policja też jest taka jaka jest.

 86. Tom May

  Tom May9 dni temu

  "Marcin wyjezdzaj stad, Marcin zawiodlam sie na Tobie " padlem :D

 87. szymon filus

  szymon filus9 dni temu

  Robicie dobra robotę Żmudna ale dobra Jak bym mieszkał w Polsce to chętnie bym dołączył W Uk nie ma gatki Są patrole kary i tyle

 88. Ela S

  Ela S10 dni temu

  nedzna proba odzwierciedlenia "stopcham Russsia" NIE POLECAM

 89. Janeeek dlg

  Janeeek dlg10 dni temu

  Za robotę się weźcie

 90. Janeeek dlg

  Janeeek dlg9 dni temu

  Wtedy bd mógł jeździć po chodnikach? :)

 91. Przemysław Kędzierski

  Przemysław Kędzierski9 dni temu

  @Janeeek dlg jak dla mnie spoko, tylko najpierw muszę zdać prawko i wtedy kupić :) Pozdrawiam!

 92. Janeeek dlg

  Janeeek dlg9 dni temu

  Tak kupię i pierwsze auto jakie usunę to Twoje :)

 93. Przemysław Kędzierski

  Przemysław Kędzierski9 dni temu

  Ty też Szanowny Panie, proponuje kupić lawetę i usuwać źle zaparkowane auta, nieźle byś zarobił i zrobił byś przysługę całemu społeczeństwu.

 94. Mr Joker

  Mr Joker10 dni temu

  Powinniście zrobić naklejki parkuję na chodniku i jestem z tego dumny/dumna i naklejać je na samochody tych delikwentów :D

 95. bogusław bernat

  bogusław bernat10 dni temu

  Dobrze !!! Tych Chamskich mord zakazanych nie musicie pokazywać wystarczą ich numery rejestracyjne.

 96. bogusław bernat

  bogusław bernat10 dni temu

  Chciałbym żeby kary za wykroczenia były takie jak na zachodzie a najniższy mandat był to 500 Euro, może ci bezmózgowcy z prawem jazdy zaczęliby myśleć.

 97. bogusław bernat

  bogusław bernat4 dni temu

  Dlatego napisałem w euro a nie w złotówkach, a sam fakt wysokich kar powinien odstraszać i kierowców i pieszych przed łamaniem prawa, pozdrawiam.

 98. mac1eek

  mac1eek7 dni temu

  Kary na zachodzie nie są wcale takie drogie. Chyba, że jest się idiotą i z euro przelicza się na złotówki.

 99. Kristina Szymanska

  Kristina Szymanska10 dni temu

  Stary pijus😡😡😡

 100. Kristina Szymanska

  Kristina Szymanska10 dni temu

  Co za tempa baba

 101. KolejPolska

  KolejPolska9 dni temu

  XD. Sam jesteś tępy... Piszę się Tępy.

 102. mikezorro

  mikezorro10 dni temu

  No wreszcie ktoś wziąl sprawy w swoje ręce ;) super robota

 103. makscom

  makscom10 dni temu

  Samochód dyplomatyczny Uzbekistanu :)

 104. Michael Golding

  Michael Golding10 dni temu

  Mozna jechac wzdluz chodnika aby dojechac na parking ale trzeba ustapic miejsca pieszym, takie mam pismo na oficjalna skarge.

 105. ♛ HelplesseR ♛

  ♛ HelplesseR ♛10 dni temu

  @Licia x Wydaje mi się że nie ma nigdzie zakazu jazdy PO chodniku natomiast WZDŁUŻ już owszem

 106. Licia x

  Licia x10 dni temu

  Wzdłuż to nie znaczy po ;)

 107. Emilia 464

  Emilia 46411 dni temu

  Czasami mysle ze ludzie w naszym Kraju wylaczyli sobie pewne myslenie jezeli chodzi o bezpieczenstwo ale gdy dojdzie przez jakiegos kierowce do powaznego wypadku wtedy wlacza sie co nie ktorym myslenie!ja tez jestem zadziorna i nie raz juz warknelam na takich bez myslnych idiotow.Brawo Panowie !Tepic Chamstwo!

 108. massimo santana

  massimo santana11 dni temu

  Buraczany kapitalizm..

 109. Kuba Buba

  Kuba Buba11 dni temu

  Dobra robota. Mnie też krew zalewa jak widzę takich buraków. Propsy

 110. twój komentator

  twój komentator11 dni temu

  pkt 9 tym się nie zajmujemy bo przecież sami się nie podpierdolimy... do rudego lvl expert jeszcze trochę brakuje... kwestia czasu...

 111. twój komentator

  twój komentator11 dni temu

  generalnie warszafka...-zburzyć, spalić, nasikać na zgliszca:)

 112. Death Trvcker 666 PL

  Death Trvcker 666 PL8 dni temu

  Pewien austriacki malarz już tak próbował.

 113. KolejPolska

  KolejPolska9 dni temu

  Welcome to WARSZAWIEŚ :-)

 114. KolejPolska

  KolejPolska11 dni temu

  Stać ich na BMKę i Merca, ale na parking za 4 zł za 2h już nie...