Mercedes OSZUKUJE klienta w sprawie S63 AMG za 1 000 000 zł. AWANTURA w serwisie

Nie do wiary! Pomimo przedstawienia przez klienta szeregu oczywistych dowodów na wadliwość tego pojazdu, Mercedes-Benz w dalszym ciągu blokuje realizację roszczeń gwarancyjnych. Co ciekawe, już nie tylko klient, ale i sam dealer (Sobiesław Zasada Automotive), który sprzedawał, a następnie dokładnie sprawdzał samochód stoi na stanowisku, że wykazuje on fabryczne usterki. Pozostaje to jednak bez znaczenia dla importera - Mercedes-Benz Polska, który po pełnym kontrowersji "teście" publikowanym w poprzednim odcinku przestał reagować na pisma, poprzestając na twierdzeniu, że auto jest dobre. Leasingodawca pojazdu - Mercedes-Benz Leasing zleca tymczasem kolejną weryfikację wielokrotnie już zweryfikowanego auta serwisowi fabrycznemu, funkcjonującemu przy siedzibie importera... W tym odcinku S63 AMG za 1 000 000 zł trafia więc do Warszawy, gdzie wprawdzie załoga serwisu potwierdza występowanie zgłaszanych przez klienta wibracji, twierdząc jednak, że zostały one usunięte. Stan auta jednak nie zmienia się i wibracje oraz szarpnięcia podczas zmiany biegów występują nadal. Mercedes-Benz Warszawa w porozumieniu z leasingiem dokonuje także pewnych niezgodnych z procedurami czynności serwisowych poza wiedzą klienta. Co więcej serwis ten zataja przed klientem wszystkie dane związane z diagnostyką i kontrolą pojazdu. Postanawiamy wybrać się z kamerą do Mercedes-Benz Warszawa, gdzie samochód znajduje się do tej pory. Wizyta ta kończy się poważną awanturą. Wygląda na to, że Mercedes po prostu oszukuje klientów...
Zobaczcie sami jak wygląda obsługa gwarancyjna w Mercedes-Benz!
------------
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ adam_globalmotors
📷 Instagram Marcina ➛ marcin_globalmotors
📮 Facebook ➛ globalmoptors
🌐 Strona ➛ globalmotors.otomoto.pl/
------------
#Mercedes #amg #globalmotors #awantura #s63

Komentarze

 1. Global Motors

  Global Motors15 dni temu

  Drodzy widzowie! Takie zachowania serwisów trzeba eliminować u zalążka. Zostawcie łapki w górę oraz udostępniajcie film wszędzie, gdzie jest to możliwe, jak widać problemy z gwarancją są coraz szerszym zjawiskiem i dotyczą także produktów premium. Nagrania techników Mercedes-Benz Polska, z momentów, gdzie sami jeździli autem musieliśmy odłożyć do kolejnego odcinka, bo tematyka związana z wizytą w serwisie w Warszawie była absolutnie oburzająca i chcieliśmy ja Wam przedstawić w pierwszej kolejności. Przenosimy więc te materiały do kolejnego odcinka, zaprezentujemy je łącznie z innymi dowodami świadczącymi o tym, że Mercedes-Benz wie o wadzie tego samochodu. Pozdrawiamy, Ekipa Global Motors

 2. Konrad Kocerba

  Konrad Kocerba11 godzin temu

  Pracowałem w serwisie mercedesa w Anglii i nigdy nie było tego typu sytuacji. Mechanik diagnozował usterke i decydował co wymienić. Nawet jeśli została bez potrzeby wymieniona część przez nietrafioną diagnozę, wszystko można było rozliczyć w ramach gwarancji. Często metodą prób i błędów rozwiązywało się ciężkie przypadki i finalnie auto wracało sprawne do klienta. Polska to jednak dziwny kraj.

 3. DamianOfficial

  DamianOfficial15 godzin temu

  Oficjalne pismo pisać do prezesa #PolskaMercedesBenz, a jak to nie pomoże to pisać do producenta i nich się wezmą za dupy Polskich przedstawicieli.

 4. Artur Czerski

  Artur Czerski19 godzin temu

  NO I HUJ Z TYM

 5. Driver2503

  Driver2503Dzień temu

  @SaR 77 Raczej trzeba być inteligętny żeby było stać na taki pojazd ma to więcej plusów niż złom za 50 tys. Tylko ich zapewne nie dostrzegasz .

 6. szybkilewyprosty F

  szybkilewyprosty F3 dni temu

  Jedyna szansa do centrali Merca napisać pismo albo zadzwonić. Bo ci to złodzieje jakich mało z Wwa.

 7. Paweł Groblica

  Paweł GroblicaGodzinę temu

  Nie wiem co was tu dziwi. Leasing jako właściciel pojazdu nie będzie walczył z dealerem i nie będzie bronił leasingobiorcy, bo dealer nie wyprodukował tego wadliwego egzemplarza, tylko fabryka, która należy do mercedesa, a leasing jest spółka córka tego samego mercedesa. Mercedes rekoma leasingu, nie będzie walczył sam ze soba przecież. Lepiej im jest "dojechać" klienta. Masz płacić raty i sie zamknąć. Tylko tyle możesz

 8. Prepers Marcin

  Prepers Marcin2 godzin temu

  Ha ha skoda to kultura dlatego Kaczyński jeździ

 9. 3D DENTAL

  3D DENTAL8 godzin temu

  To jest Polska, SB nadal ma wladze. Normalny kraj nie pozwolilby na takie zachowanie.

 10. 3D DENTAL

  3D DENTAL8 godzin temu

  Dealerzy Mercedes wygladaja na bylych pracownikow SB, tzn wlasciciele. To jest komuna i takich cwaniakow ruskich agentow trzeba wyniesc na taczkach.

 11. Bambi

  Bambi9 godzin temu

  Ale strata pijarówa

 12. 3D DENTAL

  3D DENTAL9 godzin temu

  Panowie ! po co takie auto? za milion? w leasing? tylko dla szpanu. Ani to duze, ani to praktyczne i milion? Kupta se Subaru wiele lepsze i tansze a service 1sza klasa. Ok, jakby tak sie dealer zachowal u mnie w USA czy jego pracownik to w jednej minucie zostalby wyrzucony i juz nigdy nie dostalby pracy w tym miescie lub Stanie jako sprzedawca aut, bo tu reputacja to jest wszystko w biznesie. Takie zachowanie jest czystym chamstwem ktore wspiera ten dealer i tylko w Polsce, szkoda, wielka szkoda.

 13. Łukasz Bogusławski

  Łukasz Bogusławski10 godzin temu

  Zapraszam na diagnozę Pana auta do. Siebie kontakt 503 555 809

 14. stx333

  stx33310 godzin temu

  Jedno jest pewne - dobrze już tego egzamplarza nie sprzedasz 😜

 15. Tom Coster

  Tom Coster11 godzin temu

  Współczuję salonowi i firmie. Dwóch zajadłych pieniaczy. Wywaliłbym z siedziby firmy za takie zachowania.

 16. Tom Coster

  Tom Coster11 godzin temu

  Skoro auto jest w leasingu, to nie jest twoje.

 17. Tom Coster

  Tom Coster11 godzin temu

  Przestańcie pierdolić o tym Mercedesie i tysiącom ludzi zabierać czas. G. mnie obchodzi ten Mercedes.

 18. daniel jablonski

  daniel jablonski11 godzin temu

  Co za kurwy dają kciuka w dół..

 19. BawarskiBawarczykzBawari

  BawarskiBawarczykzBawari13 godzin temu

  Problemy 21 wieku mieszczuchów warszawiaki buraki co życia nie mają roboty. Ohh bo on w salonie pracował 7 jat o jeju ale pracowity burak w garniturku ja 23 lata na roli robie i nie płacze i stać mnie na 4 nowe John derry i jakoś nie wożę się mercedesem ohh za milion tyle to moje pół obory warte. Pluje na was buraki. Ohhh komputerek z jabłuszkiem uwzaj bo ci upadnie i się pobije i będziesz płakał za komputerkiem

 20. petkopeet

  petkopeet13 godzin temu

  To się w głowie nie mieści, jak można tak olewać klienta.

 21. Tego Niewiesz

  Tego Niewiesz14 godzin temu

  Moze warto wysmarować ich opiniami napewno poskutkuje cos. Mercedes benz Warszawa na google ? powpierdalac samie 1 i sie moze obudzą

 22. Chudy Olo

  Chudy Olo14 godzin temu

  Tylko ćwoki kupują mercedesy :)hhaha

 23. Zokas Brengrad

  Zokas Brengrad14 godzin temu

  Toć to polska mafia w kołnierzykach.

 24. aga22dw

  aga22dw15 godzin temu

  W głowie się nie mieści ..takie rzeczy tylko w Polsce

 25. 12jokee

  12jokee16 godzin temu

  Robienie gownobumurzy....dokumenty wewnętrzne to wewnętrzne i sie ich nieudostepnia

 26. marek kaczynski

  marek kaczynski16 godzin temu

  Merc guwna wort

 27. Ka La

  Ka La17 godzin temu

  W Polsce nie kupuje się w salonie samochód ! !

 28. Obywatel MK

  Obywatel MK18 godzin temu

  Następnym razem Pan Szymon zakupi auto w Global Motors :-)

 29. Maro 123

  Maro 12320 godzin temu

  Pracowałem w Mercedesie i nie polecam nikomu tam pracować tfu

 30. Maq M

  Maq M21 godzinę temu

  Dziwię się samemu Mercedosowi, tym bardziej ze sprawa poszła mocno w media. Jestem pewien, ze z tytułu utraconego zysku na skutek tego filmu, sam salon utracił więcej niż 1 mln (nikt (kto widział film) tam nie pojedzie na zakupy) plus sama utrata wizerunku firmy. Nie mnie oceniać management tej placówki, ale wyczucia do sprawy to z pewnością nie mają. Do autorów - proponuje przetłumaczyć ten film na język niemiecki/angielski, dołożyć mała ekspertyzę (pomiar wibracji, akustyke) i lobbować się w DE/USA. Na politechnice są organy monitorujące pracę urządzeń. Jeżeli wibracje i powstający rezonans są związane z którymś z podzespołów mechanicznych to wyjdzie. Drogie to nie jest, może zrobią to za free w ramach doktoratu. Do tego, częściej powielać informacje gdzie auto zostało kupione, żeby zakodować szanownej publiczności odruchowe omijanie tego miejsca. Życzę wytrwałości.

 31. abcdefghijkl mnoprstu

  abcdefghijkl mnoprstu21 godzinę temu

  do sądu i tyle

 32. Mariusz Słowik

  Mariusz Słowik22 godzin temu

  Panowie oczywiście dopinguję Wam w dążeniu do wyjaśnienia całej sprawy. Tak jak mówili moi przedmówcy dzisiaj nawet w segmencie premium często mamy do czynienia z tzw. "dziadostwem", które trzeba "tępić" i przeciwstawiać się z całą stanowczością.

 33. p1xel

  p1xelDzień temu

  Totalna zmiana zdania na temat Mercedes Benz Polska

 34. Ktocoten Ktocoto

  Ktocoten KtocotoDzień temu

  Mieszkam w Londynie i obsluga klienta MB UK jest tak samo slaba. Mam Vito i w sumie bez problemow, ale doswiadczenia z serwisu podobne do panow z filmu. To chyba polityka firmy.

 35. Krzesimir Lechicki

  Krzesimir LechickiDzień temu

  Mercedes to gówno. Robię w ASO także wiem. Auta poskręcane strasznie nieudolnie, wieczne pojawiające się usterki z dupy, wibracje samochodu, skrzypiące plastiki, nie domykające sie drzwi od nowości. Samochody nie warte swojej ceny. Taki samochód dla knurów aby podnieść sobie ślimaka w gaciach, pozdrawiam 😄

 36. Benedykt B

  Benedykt BDzień temu

  Chciałem kupić Merola ale po obejrzeniu tego jak działa serwis powiedziałem że nigdy w życiu! Żenada, chamstwo i prostactwo do kwadratu!

 37. Nade BBK

  Nade BBKDzień temu

  Spójrzcie dokładnie na telefon w momencie <a href="#" class="seekto" data-time="662">11:02</a>. Dziwne 🤔

 38. KomputerowiecTV

  KomputerowiecTV8 godzin temu

  Zmienił tel żeby go nie ropoznali

 39. KriSim

  KriSimDzień temu

  Trzeba było kupić Dacia Sondero

 40. Bonpo.pl

  Bonpo.plDzień temu

  Od takich spraw to kiedyś byli prawnicy i sądy. Ale w sądach swoich partyjniaków umieszcza PiS, więc teraz nie do adwokata tylko najpierw pewnie do lokalnego komitetu PiS, pokłonić się kotu prezesa, złożyć dary dla lokalnych działaczy i może partyjny sędzia wyda wyrok. Ale co jeśli większe dary złożył dealer? Wolne sądy nadal biznesowi nie potrzebne?

 41. Domel official

  Domel officialDzień temu

  chuj z takim servisem i obsługą lepiej omijać szerokim łukiem

 42. Andrzej Zasadzka

  Andrzej ZasadzkaDzień temu

  Nie rozumie Pana Szymona postępowania. Jak stać Pana na takie auto to czemu nie poświęci Pan paru słówek na przetłumaczenie dokumentów I dlaczego ich Pan nie wyśle do głównej siedziby Mercedesa w Niemczech. Jak dobrze słyszałem sprawa trwa półtora roku więc pewnie Pan przez te półtora roku stracił wystarczająco pieniędzy na pokrycie tłumacza. Te rury z Mercedes Polska to jakiś żart I ja na Pana miejscu nie podarował bym tego . Specjalnie zaprojektowane auto warte milion

 43. Wieslaw Szawara

  Wieslaw SzawaraDzień temu

  Unikac takich serwisów na przyszłość.

 44. Daniel M

  Daniel MDzień temu

  Dlaczego nie idziecie z tym do sądu? Nie ma sensu chyba z nimi polubownie załatwiać tę sprawę. Trzymam kciuki.

 45. Janek Zwykły

  Janek ZwykłyDzień temu

  Dodajcie angielskie napisy i dajcie znać dla Mercedes w Niemcach

 46. Marcin Wroniecki

  Marcin Wroniecki23 godzin temu

  przecież są od dawna napisy w różnych językach

 47. DOMELcsm Ganja

  DOMELcsm GanjaDzień temu

  Mietek za dużą bańke a ci w chuja lecą ...

 48. Wojciech Listkowski

  Wojciech ListkowskiDzień temu

  W 2004 roku chciałem im na halę wystawową na ul. Daymlera wjechać w dni otwarte maibacha. Miałem wjechać centralnie z drzwiami i szybami wystawowymi. Odradził mi mec. Romuald Szaniawski ( teraz żałuję) Powiedział, że mnie ukarzą śmieci. Jeszcze raz dla niektórych nieprzychylne internautów. MOJE AUTO KUPIŁEM NIE NA RATY LECZ ZA GOTÓWKĘ. WCZEŚNIEJ PRZEZ 20 LAT MERCEDESY BYŁY DLA MNIE GŁÓWNYM ŚRODKIEM LOKOMOCJI ALE SPROWADZANE BYŁY Z NIEMIEC. POSTOKROĆ TFU!!! TFU!!!!! Sługusy

 49. Wojciech Listkowski

  Wojciech ListkowskiDzień temu

  Trzeba było mu w pysk napluć

 50. Wojciech Listkowski

  Wojciech ListkowskiDzień temu

  Też z q........wy syny uznali mi jedną oponę. Słyszę siebie z przed 18 lat. Q... rwy zdrowie mi odebrali. SS klasa. Padła skrzyni biegów po 36000. Po kolei moduły elektroniczne. To świerzby kanalie Za parę złotych d#py dają. Śmiecie, w ludzkiej skórze . Szantrapy i szantachlery

 51. cornl111

  cornl111Dzień temu

  niezły dramat, nie spodziewałbym się takich rzeczy po firmie tej klasy

 52. DjTED7

  DjTED7Dzień temu

  "ja wszystkich procedur tutaj nie znam" - kierownik serwisu dziekuje pozdrawiam

 53. Jarek Koluszki

  Jarek KoluszkiDzień temu

  Polaczka zawsze traktują jak frajera

 54. Lolek & Bolek

  Lolek & BolekDzień temu

  Ale bidni 😂🤯😂kupta se nowe auto i tyle 😂🤯😂

 55. 737dan

  737danDzień temu

  Sedes, a nie Mercedes....a przynajmniej ten dealer.

 56. Blasius

  BlasiusDzień temu

  To, że leasingodawca z firmy powiązanej z marką matką jest po stronie serwisu czy salonu to raczej standard. Niedawne hasło reklamowe MB Polska „Spadająca gwiazda” w pełni potwierdzone takim materiałem jak tu ;)

 57. Bartosz Pyrek

  Bartosz PyrekDzień temu

  Obsługa salonu to MerceDresy. Wnioskuje z kultury osobistej i inteligencji.

 58. zdzislaw gorski

  zdzislaw gorskiDzień temu

  Witam na państwa miejscu zrobił bym tak Zgłoszenie do prokuratury z paragrafu kk286 o oszustwie oni lubią takie sprawy i będzie na mniam wgląd do wszystkich czynności które wykonali. Krok drugi do wysłał bym filmy do centrali mb i tak jak kolega zrobiłbym film w j. Niemieckim i angielskim a sprawa zostanie załatwiona. Ci panowie z tego serwisu to nawet nie powinni sprzedawać buraków na bazarze...... Pozdrawiam

 59. Adam

  AdamDzień temu

  A ja dodam, że na serwisach jeszcze kradną. W moim CLS w wymontowali czerwone oryginalne zaciski hamulcowe i podmienili na zwykłe. Oczywiście nikt się nie przyznaje i idzie w zaparte. Serwis w Rzeszowie.

 60. Adam

  AdamDzień temu

  @Greg Max oba są siebie warte, niestety. W moim przypadku u Czacha a kuzyn miał przygodę z Zasadą

 61. Greg Max

  Greg MaxDzień temu

  u Zasady czy ten drugi?

 62. Piotr Cisek

  Piotr CisekDzień temu

  Nie żal mi facetów których stać na S klasę. Ale sprawa słuszna.

 63. ToT Kurczak

  ToT KurczakDzień temu

  Mam wujka. on również za grube miliony kupił sobie samochód podobnej klasy, na pełnym wypasie i to w latach 80". ; tył napęd, boczki drzwi w kolorze nadwozia, nawiew, analogowe zegary, pomarańczowy lakier doczekał się w póżniejszym czasie czarnego pasa idącego wzdłuż całego auta ( pomysł podchwycił ford mustang) generalnie cudeńko na 4 kółkach. Charakterystyczną dla tego typu wozów trzęsiawkę, miał przy 1000-1500 rpm. zwłaszcza na 3 biegu. no i przy prękaści 120km/h też nim trzęsło. Nikomu to nie przeszkadzało i nikt nie wybrzydzał. Prowadził się pięknie, był cichuteńki, choć mi brakowało w nim sportowego gangu silnika. Po kilku latach użytkowania, to , czego mi brakowała( dzwięku silnika) zaczęło się wzbudzać. Układ wydechowy zaczął korodować i to już było to!!!!. Auto zaczęło wreszcie gadać jak należy. Po założeniu haka holowniczego , Tarpan nawet w polu, przyczepki ciągał. Niestety skończył w pokrzywach, ...ech się rozmarzyłem, myślałem ,że takich samochodów z duszą juz nie produkują.

 64. Fruderyk Urbaniak

  Fruderyk UrbaniakDzień temu

  Co za wstyd dla Mercedesa.

 65. szczurkus

  szczurkusDzień temu

  Uważam że powinniscie zrobic wszystko aby MB Offical cofnał autoryzacje salonu .... komus sie serio role w ekosystemie pomyliły

 66. otofirmapl

  otofirmaplDzień temu

  Niech zdychają na raka kurwy ++++++

 67. madzja89

  madzja89Dzień temu

  Nie ma to jak warszawscy korpogogusie, nic nie mogę, nic nie wiem, nic nie muszę, zajmuję się chodzeniem na zebrania w gajerku.

 68. Mikołaj Nowak

  Mikołaj NowakDzień temu

  Powiem tak, miałem też problem z mesiem na gwarancji . Nie byli mili na początku, dopiero po postraszeniu rzeczoznawca zaczeli myśleć . Dopiero wtedy podjeli działania i producent stwierdził po dwóch tygodniach wadliwy element . Szybka wymiana i po sprawie ! Auto chodzi jak ta lala przez ostatnie 7 lat ! Wszędzie szmundactwo! Wcale nie zdziwiłbym się jak auto byłoby uszkodzone przed sprzedaża przez pracowników leasingu itd ! A leasing jest tzw firmowy więc ręka rękę myje !

 69. Bernard Świerżewski

  Bernard ŚwierżewskiDzień temu

  Kompletne planie klienta przez Mercedesa i fachowców tam pracujących. Cierpliwości życzę Panu. Pozdrawiam.

 70. Mirosław Michałowski

  Mirosław Michałowski2 dni temu

  Mercedes taczka musi się telepać, badziew od nowości. Kolejny dowód na to, że niemieckie auta to złomy. 😂 Audi czy BMW to samo dziadostwo. Obsługa klienta to jest już chamska żenada.

 71. Piotr Heczko

  Piotr Heczko2 dni temu

  Nie popieram szwindli serwisowych.... ale widac Panowie szukaja lajkow... jak ktos kupuje auto za bańke i robi takie cyrki w serwisie to chyba tylko lubi sie wyklucac. Stać kogos na taki samochod ale na prawnika juz nie? Lepiej tracic czas w nedznym serwisie na rozmowach z niedoinformowanymi gburami?

 72. BEST MUSIC 4YOU

  BEST MUSIC 4YOU2 dni temu

  Mercedes taka marka żeby takie wady w aucie były.... Szok😮

 73. Art

  Art2 dni temu

  Wczesniej awantura w BMW teraz w Mercedesie... hmm... wiadomo ze takie rzeczy sie fajnie oglada i ludzie chetnie klikaja, ale ... nie wiem... wibracje to tak subiektywna rzecz. Moja pierwsza mysl - kolejna "afera" zeby nabijac lajki, druga mysl... wpakowali sie w super drogi leasing a teraz chca z niego tanio wyskoczyc, bez ponoszenia kosztow czyli z winy firmy leasingowej. Ciekawa jest tez ta niechec do jazdy probnej, nie wiem, ale ja gdybym naprawde mial problem z autem to bym jak najszybciej wskoczyl sprawdzic czy problem naprawiony, a nie krzywil sie i rzadal dokumentow. Smierdzi mi to. A zreszta sam mam tam leasing i niedlugo bede reklamowal jedna rzec ktora mnie denerwuje - swist w okolicach drzwi przy wiekszych predkosciach (180+). Zobaczymy jak sobie z tym poradza.

 74. Greg Max

  Greg Max2 dni temu

  no niestety kolego ale śmierdzisz to ty. przy tych machlojach uwidocznionych na tym i poprzednich filmach ewidentne widać ze chwytają się różnych sztuczek prawnych aby pozbyć się tylko problemu. W takich sytuacjach trzeba się zabezpieczać. Gratki dla chłopaków ze nagłośnili problem jako pierwsi w kraju na taką skalę, a to duża odwaga w kraju bezprawia i kolesiostwa. Nie każdy ma klapki na oczach i widzi co się dzieje pzdr

 75. marcin n

  marcin n2 dni temu

  Jak w fso w latach 80-tych

 76. Ogród bez chemii

  Ogród bez chemii2 dni temu

  Kilku złodziei oszukuje innego złodzieja. Ale mi problem. Bo domyślam, się że złodziej - tfu - właściciel felernego Merca jest pewnie finansistą/bankowcem...

 77. ASsass1Nsb

  ASsass1Nsb2 dni temu

  mój Tata kupił teraz nowego Gl wcześniej to był chyba Ml jak się nie mylę i sam stwierdził że to już nie to , ja sam widzę po jakosci wykonania itp że została tylko gwiazda ! no i może lepsze wykończenie wnętrza

 78. Marcin Ch

  Marcin Ch2 dni temu

  Mercedes ===>> DNO !!!

 79. Mia Kopeć

  Mia Kopeć2 dni temu

  Powiadomić Prokuraturę i do więzienia

 80. Greg Max

  Greg Max2 dni temu

  łatwo się mówi trudniej to zrobić jeśli wszystko jest upolitycznione

 81. Mariola z

  Mariola z2 dni temu

  Tak to właśnie jest....sprzedać...umyć ręce...GRATULACJE...dla MERCA...NIE kupujcie....nigdy....

 82. Mateusz Dąbrowski

  Mateusz Dąbrowski2 dni temu

  Koniecznie ten film powinien zostac przetlumaczony na angielski i niemiecki i puszczony w siec

 83. Greg Max

  Greg Max2 dni temu

  przecież jest przetłumaczony juz od tygodnia, ślepy jesteś ?

 84. Tomek Paluszyński

  Tomek Paluszyński2 dni temu

  Nigdy w zyciu Mercedesa, ani z salonu, ani uzywki, dla zasady.

 85. SHSE

  SHSE2 dni temu

  Ladnie material sie rozszedl :)

 86. Provokator1986

  Provokator19862 dni temu

  To nie jest serwis tylko warsztat. Powinni stracić autoryzacje. Filmik wysłać do centrali do Niemiec

 87. thomas atr

  thomas atr2 dni temu

  Generalny importer na Polskę WTF? Co tu się odwala?

 88. misiekrlz

  misiekrlz2 dni temu

  Każde ASO Mercedesa to kupa gnoju, mówię z pierwszej ręki, bo niestety kilka razy musiałem tam się pojawić. Całe szczęście wyłącznie po rzeczy, które były mało kosztowne (śruba do koła, uszczelka turbiny, uszczelka kolektora), jeśli mam tam jechać, to jestem cały chory. Straszna obsługa. Natomiast samochody bardzo dobre (ok, można trafić wadliwą sztukę, zawsze tak jest), a jeśli się ma dobrych mechaników to naprawdę jeździ się tym świetnie. Znam kilka serwisów nieautoryzowanych, bądź takich prowadzonych przez byłych pracowników firmy i naprawdę nie mam na co narzekać. ASO natomiast omijać, zawsze omijać. Może Sobiesław Zasada jest w porządku, nie wiem, jego nie sprawdzałem, natomiast ASO Zabrze, ASO Sosnowiec, salon w Rudzie Śląskiej - omijać. Szczególnie Sosnowiec. Panowie, jak chcecie kogoś konkretnego od Mercedesa, to sobie wyszukajcie "Jarosław Dąbrowski Lędziny", za przeproszeniem pierdolcie to ASO, gość wie co robi, nie jest tani i pewnie poleci wam gwarancja, ale na co wam gwarancja, skoro te matoły nie potrafią nic zrobić. Facet wam naprawdę ogarnie.

 89. zeglarz33

  zeglarz332 dni temu

  ALE WSTYD!!! Nigdy nie kupię mercedesa.

 90. tomb2k

  tomb2k2 dni temu

  Czemu nie zainteresujecie tym tematem centrali w dojczlandzie ?

 91. woronek

  woronek2 dni temu

  Taka patola to tylko w Polsce.

 92. chomeeele

  chomeeele2 dni temu

  Ktoś dobrze napisał: Mercedes jako firma jest doskonale świadoma tych niezgodności(awarii). Salony, Dealerzy, ASO, to tylko pionki w tej całej sekwencji, robią to co karzę centrala - To logiczne. Jakiś konkretny dział w głównym Mercedesie z pewnością usłyszał już o tej sprawie. Prawdą jest, że klientów stracą potencjalnie na rynku Polski w większości. Statystyki sprzedaży Mercedesa na świecie pokazują, że średnio muszą się przejmować. Widać o których klientów muszą naprawdę dbać. Myślę, że odpowiedni ludzie już policzyli, co się bardziej opłaca - akcja serwisowa wszystkich wadliwych egzemplarzy, czy strata klientów na wschodzie europy.(Tak dla nich do zachodu nie należymy) Mam nadzieje, że uda się coś ugrać, ale tak samo jak była afera spalinowa VW, klienci żądali odszkodowania, oczywiście VW do tej pory nic nie wypłacił, mimo że sprawa wyciekła w 2015 roku :) Szaleństwo! Przykra rzeczywistość branży Automotive. Pozdrawiam, Życzę powodzenia

 93. Greg Max

  Greg Max2 dni temu

  w Niemczech będą wypłacać ostatnio był wyrok, w bulandzie oczywiście aparat państwowy ujebal sprawę już kilka lat temu i nic nie będzie. A czy coś ugrają wątpię za duża firma i za duże znajomosci, no i kraj bezprawia i tak kolo od merasia utopił już kilkadzusuat tys na użeranie się pzdr