Komentarz Tygodnia: Kto to zrobił?

Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
Strona Autorska ► www.gadowskiwitold.pl
Książka "Boży Pył Codzienności" ► gadowskiksiegarnia.pl

O sytuacji, z którą mamy obecnie do czynienia, o znaczących dokonaniach naukowców sprzed kilku lat, o zwierzętach, które niczym nie zawiniły, o prawach obywatelskich, których poszanowania powinniśmy się domagać, o plusach zamknięcia pewnych placówek.
_________________

Przygotowania do II Marszu Polaków i Polonii w Oświęcimiu już ruszyły! Twórz z nami to wydarzenie!

Zbiórka PayPal ►paypal.me/pools/c/8lN5lFBcEt
_________________

"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:

► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__________________

gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

Komentarze

 1. Eryk Synowiec

  Eryk Synowiec3 dni temu

  Odtobina pokirty

 2. Leh Wisniewski

  Leh Wisniewski8 dni temu

  Gad ty kurwo - rozliczymy cię !!

 3. Marcin R.

  Marcin R.20 dni temu

  Laboratoryjna ingerencja w coronavirusa o charakterze eugenicznym czy nieszczęśliwy wypadek. Most biologiczny pomiędzy myszą i nietoperzem = zjadliwe patogeny. Sprzedaż zainfekowanych laboratoryjnych zwierząt. Ćwiczenia w Wuhan (Wrzesień) 2019 r. I inne... CZARNE ŁABĘDZIE.

 4. Andrzej Gruszka

  Andrzej Gruszka25 dni temu

  Wyrazy uznania i szacunku za pańska prace w poszukiwaniu prawdy. Jest Pan jednym z nielicznych dziś dziennikarzy którzy maja, mówiąc kolokwialnie „jaja”. Miło się Pana słucha i z pełnym zaufaniem. Dziękuje!

 5. Pani X

  Pani X26 dni temu

  UWAGA NA ROBOTY komputerowe. Wychwytują słówka wtedy, gdy się pisze prawdę. Apeluję do wszystkich lekarzy, którzy chcą się podzielić spostrzeżeniami - zamiast słów pisanych na komputerze - można napisać na kartce papieru i robić zdjęcia. Roboty NIE UMIEJĄ odnajdywać słów ze zdjęć.

 6. Finet Deux2

  Finet Deux2Miesiąc temu

  Zrobila matka natura i to jest odpowiedz.

 7. Feliks 89

  Feliks 89Miesiąc temu

  Bardzo Panu dziękuje za Pana misję. Jest Pan perełką wśród (żydo-lewackich) mainstreamowych mediów.

 8. Hasta᭄ el᭄fuego

  Hasta᭄ el᭄fuegoMiesiąc temu

  Czyli plunięcie w twarz niezbędne?

 9. Lucas Witold Adamus

  Lucas Witold AdamusMiesiąc temu

  Ziom - wirus nie ma na kolcach białka typu spike. Spike po angielsku oznacza kolec (więc pan Gadowski powiedział nam że białko na swoich kolcach posiada białka typu "kolec")

 10. Jim Hendrix

  Jim HendrixMiesiąc temu

  strasznie cicho mówi nic nie słychać

 11. PROMUJCIE PORADNIK PRAWA RODZICÓW ORDO IURIS

  PROMUJCIE PORADNIK PRAWA RODZICÓW ORDO IURISMiesiąc temu

  Dziwne, że tego filmu nie usnęli, tylko film "Czy jest lek". Widać nie chcą, by ludzie wiedzieli nic o potencjalnym leku.

 12. robert laszniewski

  robert laszniewskiMiesiąc temu

  PIERWSZYM UCZCIWYM

 13. robert laszniewski

  robert laszniewskiMiesiąc temu

  BYŁBY PAN IDEALNYM PREZYDENTEM

 14. Aleksander Rudziński

  Aleksander RudzińskiMiesiąc temu

  Jak na tylko tydzień przygotowań w domu to świetny materiał.Pozdrawiam.

 15. Pitermanus

  PitermanusMiesiąc temu

  Jest taki średnio popularny film, ale jest świetną przenośnią książki Rok 1984, a nazywa się Equilibrium. Do tego dążą, będą nam chcieli zabrać wszystko, z tą różnicą, że nie uda im się zabrać nam paru rzeczy: uczuć, wolnej woli i religii. Będą chcieli za to zabijać? Trudno, człowiek mający w sercu wolność czy prawdziwą wiarę przyjmie to jak wybawienie.

 16. Adalbertus Lawhcar

  Adalbertus LawhcarMiesiąc temu

  Nie mogę znaleźć materiału o przetaczaniu psiej krwi ludziom wybranym we francji

 17. Ferdynand Potocki

  Ferdynand PotockiMiesiąc temu

  Witam Pana , poprostu byly strajki , policja byla deskredytowana w Francjii , nastepnie w Polsce tez zaczeli sie buntowac dosc regularnie . Zeby zrobic rozejm i nie stracic stolkow przed wyborami , stwierdzili ze zrobia wybory po wirusie wolnosci ktory zbyt mocno sie rospowszechnil . CO im dalo niby fikcyjne prawa , na zmiany ustaw przed samym odejsciem zanim ludzie tych ludzi zamieszanych w korupcje partijna zaczeli by sadzic doprowadzajac do odpowiedzialnosci pod sad narodu , sadzac wedlug praw ludzkich ,a nie to co se porobili dziury w systemie zeby wszystkiego unikac , sapozwancy pisza se prawa wedlug wlasnych ustaw , wrabiali cale narody az do globalnego oswiecenia ktory trwa . Jak juz Policja olala ich obranianie to wezwali se wojsko do obrony z pretekstu poszerzajacego sie wirusa wolnosci . (wiele innych spraw za kulisami ktorych lepiej nie mowic ) a kto mogl zrobic rodzina sionistyczna czyli okupujaca wedlug religi kosciol (masowa propaganda baranizmu z rytualami) monopol medycyny (czyli trucizny do niszczenia imunitetu i genetyki tworzace przerozne patalogie ) 5G , Prawa feministek przepychali zeby rozwalic system rodowy ze praktycznie brak rodzin w jednym kawalku , do tego kanibalizm czyli aborcja i wykorzystywanie dzieciecych zwlok do przeszczepow medycznych monopolu szczegolnie operacjii plastycznej gdzie niestety jak infiltrowalem sie , to sami Zydzi (czyli do tego na kazdej degradacjii super zarabiaja , szczegolnie na plastikowych feministkach ) , no i oczywiscie szkola dla przygotowywania psychicznie dzieci oddawania sie dobrowolnie w bardzo mlodym wieku ,co nastepnie tworzy rasowe materialistki . To jest tak jak by jeden rytual zeby oddawac caly narod w pokorze samozniczeniu , gdyz niestety ludzie tepi sami to propaganduja .

 18. Grażyna Kubacka

  Grażyna KubackaMiesiąc temu

  Bill Gates, Roceffeler foundation = wszystko na tacy (w sumie to nie spisek, wszystko oficjalne)

 19. Agnieszka Rojek

  Agnieszka RojekMiesiąc temu

  Proszę dodać teorię obecności i interwencji plemion pozaziemskich. Zaraz wytłumaczę, chcę tylko zaznaczyć, że nie wysłuchałam nagrania, ogólne przeciążenie. Ad rem. Nie jesteśmy sami w całym Kosmosie istnienia. Człowiek jednak cechuje się wyjątkową cechą, którą nazywam Arogancką Ignorancją. W Biblii podane są zasady kosmicznego przymierza, to przymierze święte. Osobiście wierzę, że na początku jest Bóg, nie przeszkadza mi, iż w przekazie pomija się istnienie innych cywilizacji w Kosmosie, mogących pełnić rolę pośrednika, albo instrumentu. W hinduizmie mówi się o możliwości przenoszenia się myślą w dowolny punkt Wszechświata, więc być może kiedyś my, ludzie, także podróżowaliśmy siłą ducha, dziś zdaje się, iż pozostały nam najczęściej jedynie iluzje, może czasem wgląd prawdziwy, summa summarum jednak mocno stąpamy po Ziemi, a nasze podróże mają charakter mechanistyczny - np. za pomocą rakiety. Inne cywilizacje kosmiczne są z pewnością obecne w życiu ludzi od pradawnych czasów, od razu podkreślam, że trzeba się uwolnić od asanżystowskiego paradygmatu cyfrowego, albo innego paradygmatu cyfrowego, który nie jest pierwotny, ale wtórny - nałożona organizacja świata. Co się stało? Reprezentanci innych cywilizacji przybywali na Ziemię. Nie jest jasne, dlaczego się rozbijali, może to test moralny. Byli poddawani eksperymentom, ale nie tylko. Hollywood tworzył filmy sci-fi - wykorzystywano ich ciała. Później rozwinął się świat mody niemający szacunku do niczego i nikogo - zwierzęta, ludzie, kosmiczne stworki to produkt, który może służyć do ulepszeń. No i naukowcy, jak zwykle najgorsi, wyzuci z wszelkiej moralności. Osiągnęliśmy poziom transhumanizmu i posthumanizmu, gdzie enhancement stał się imperatywem egzystencjalnym - trudno o bardziej wyrafinowaną pułapkę, ale Arogancka Ignorancja działa. Problem w tym, że życie członków innych cywilizacji rządzi się innymi prawami. Komórki czy fragmenty ciała, jakieś cząstki elementarne, mogą mieć właściwości, jakich człowiek nie bada, bo nie przyjdą mu do głowy takie zmienne. Świadomość i istota duchowa kompletnie nieznana, znane tylko to, co sami pokazali, albo jako prawdę, albo jako celowy fałśz - znając już mentalność ludzi. Całościowo, nie ma wątpliwości, że ludzkość została poddana eksterminacji jako gatunek, choć nie wiem, czy to właściwa kategoria taksonomiczna. I moim zdaniem dokładnie to się dzieje. Obok tego dzieje się też co innego - inne plemię kosmiczne obejmujące kontrolę nad całym światem za pomocą maszyn. Można postawić tezę, że początkiem końca każdej cywilizacji planetarnej jest pojawienie się maszyn. Powodzenia w badaniach, sugeruję pokorę wobec wielkości i bogactwa Kosmosu i życia (oraz Boga).

 20. Papa Jo

  Papa JoMiesiąc temu

  Posluchaj mojej dobrej rady, nalezysz do osob ktore szanowalemi nadal szanuje , ktos cie skrzywdzil dotkliwie, mozemy o tym porozmawiac, teraz bladzisz i daj to sobie powiedziec.

 21. Dariusz Łukasik

  Dariusz ŁukasikMiesiąc temu

  Dziękuję Panu za to nagranie.

 22. Paweł Iks

  Paweł IksMiesiąc temu

  Jakie pierdoły,myślałem źe Pan jest poważniejszy

 23. Ewa Kawa

  Ewa KawaMiesiąc temu

  Ostatnio, Roberto Burioni, ulubiony wirusolog systemu, przedstawił nawet pomysł wykorzystania młodych Włochów jako królików doświadczalnych do testowania ewentualnej szczepionki przeciwko koronaawirusowi. W tym względzie Domenico Arcuri, specjalny komisarz ds. Covid, wyraził się jasno: "Tę dramatyczną sytuację kryzysową zostawimy za sobą dopiero po odkryciu skutecznej szczepionki". O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.

 24. Ewa Kawa

  Ewa KawaMiesiąc temu

  W teorie Pan nie musi wierzyć, niezależnie od naszej wiary , świat chce przejąć (wykorzystując naturę ludzi) Buntownik. Czy pandemia jest? ciągle jakaś jest. A praw nie odzyskamy, bo to wszystko ma cel...

 25. agartha 65

  agartha 65Miesiąc temu

  Adrenochrom prawda Kabal pokazywala w filmach .Czas uwolnic dzieci.

 26. agartha 65

  agartha 65Miesiąc temu

  Kabal. Budz sie pan. Matrix sie wali. Watykan pusty. Who przejete, Fed tez. Coraz blizej do ujawnienia. Jest nas tutaj duzo ,. Prosze odsluchac wypowiedz wnuczki Eisenhawera

 27. Tomasz Zwoliński

  Tomasz ZwolińskiMiesiąc temu

  Kilka dni temu wyszedlem wieczorem na ulice i wrocilem caly czerwony. Twarz i rece paliły mnie strasznie. Ogromne podraznienie. Co wylewaja na drogi?

 28. Tomasz Zwoliński

  Tomasz ZwolińskiMiesiąc temu

  Opryskują miasta jakimiś dziwnymi chemikaliami. Zwierzeta, ptaki zdychaja. Jak nie wirusem to chemią nas załatwią

 29. Tomasz Zwoliński

  Tomasz ZwolińskiMiesiąc temu

  Panie Gadowski chylę czoła nisko. Jest Pan Mistrzem.

 30. halina klimas

  halina klimasMiesiąc temu

  Niesamowite

 31. Jolanta s

  Jolanta sMiesiąc temu

  No to dlaczego Bil Gates juz 10 lat temu przwewidzial te epidemie.?

 32. Jolanta s

  Jolanta sMiesiąc temu

  Dlatego trzeba wybrac mlodego na Prezydenta.! Zadnych starych psrti

 33. Stolarstwo z tradycją

  Stolarstwo z tradycjąMiesiąc temu

  Wolnosc jest bardzo waz a i nie mozna im pozwolic na manipulacie polska to my i tezeba sie bronic spoleczenstwo to my i to my ich utrzymujemy

 34. Beata Hajto

  Beata HajtoMiesiąc temu

  Nic rma szanowny Panie ,dał sie pan wkręcić, uwaga ludzie król jest nagi...

 35. Ewa Wojtczak

  Ewa WojtczakMiesiąc temu

  Dzisiaj dopiero odebrałam wasze wiadomości i popieram

 36. Gosia Kowalczyk

  Gosia KowalczykMiesiąc temu

  Niedouczeni lekarze,mylą grypę z koronawirusem. Nie rozróżniają,że koronawirus jest wirusem grypowym,bo jest ich co najmniej 100,ale skupili się na tym jednym koronawirusie,dlaczego na nim?,bo on ma koronę i ktoś wymyślił,że to jest słońce-korona i że nowe zmiany przychodzą. Korona demona-5G,bio chipy,pieniądze wirtualne. Jest to zasłona dymna. Ludzie śledząc informacje w TV,są poddani hipnozie zbiorowej. Reasumując - producent żelu antybakteryjnego jedynie deklaruje, że jego produkt zabija bakterie. Producent środka dezynfekującego musi udowodnić, że jego środek faktycznie zabija wszelkie mikroby, w tym wirusy. Chociaż w tym kontekście bardziej odpowiednie jest słowo "niszczy". Nie można przecież zabić czegoś, co nie żyje - a wirus nie jest organizmem.

 37. Tomek Król

  Tomek KrólMiesiąc temu

  Zgadzam się to nie jest naturalny wirus

 38. Paulo Soursa

  Paulo SoursaMiesiąc temu

  Widac ze pan Gadowski traktuje wszystkich ogladajacych ten kanal jak typowych wyborcow PiS-u czy PO...czyli jak tepych , bezmozgich baranow?. Pna Gadowski jest kolejnym usluznym dziennikarzem, pracujacym dla sytemu i probujacym wmowic madrym ludziom, ze nie istnieje cos takiego jak Deep State, False Flag, Pizza Gate, Banksterzy z chzarskimi korzeniami, Big Pharma i przemysl szczepionkowy, Chemistrails, Glisofat, Korporacje i sprzedane mamonie, masonerii i kabale rzady. Tego wszystkiego nie ma Panie Gadowski?!. Prosze nie robic z ludzi debili..

 39. Hasta᭄ el᭄fuego

  Hasta᭄ el᭄fuegoMiesiąc temu

  Hej polaki w górę ptaki! Odejdźcie od telewizora i koniec tej hucpy ! zna ktoś osobiście zdrową osobę, która zachorowała i umarła? Bo szukam od miesiąca...

 40. Roman Kurzawa

  Roman KurzawaMiesiąc temu

  Informację o belgijskiej minister zdrowia podał kanadyjski portal satyryczny.

 41. PaulGrunschild

  PaulGrunschildMiesiąc temu

  W chinach był taki ciekawy fortel, który bardzo przypominał najpierw zrobienie z siebie ofiary, a póżniej wykorzystanie to do swoich celów, czy ktoś pamięta jak dokładnie brzmiał?:)

 42. Grażyna Grażyna

  Grażyna GrażynaMiesiąc temu

  Dobrze, pan, mówi, ludzie, wszystko, wiedza, ale, ktoś musi, za to, zaplacic

 43. Roman Kurzawa

  Roman KurzawaMiesiąc temu

  Wpiszcie sobie "koronowirus pod lupą " to jest na kanale "Copernicus center".

 44. Grażyna Grażyna

  Grażyna GrażynaMiesiąc temu

  Z, ludzi, robia, psycho low puścili gówno, i wykanczaja, ludzi, jak, nie, psychicznie, to, biologicznie

 45. Roman Kurzawa

  Roman KurzawaMiesiąc temu

  Co pan bierze panie Gadowski? Nie bądź pan taki, że tylko sobie.

 46. Tomasz Konik

  Tomasz KonikMiesiąc temu

  Panie Gadowski a moze powinien zasiegnac jezyka u Dr Biologi A.Shiva ,on jest specjalista w tej dziedzinie i mowi zupelnie inaczej niz pan nam insynuuje!!! Polecam Dr.Kaufmana ktory ma tez kwalifikacje i mowi ze testy jakie sa robione ,sa w 80 % wadliwe gdy nikt nie wyodrebnil jeszcze wirusa ,posluguja sie tylko jego RNA a nie DNA !!! RNA moze byc zbiezne z innymi chorobami takimi jak ,zapalenie pluc ,rak itd!! Skoncz Pan do cholery zwodzic polakow i wprowadzac panike !!! Zapoznaj sie pan z opinia dr .Wordak,dr .Bahti to sa swiatowej slawy autorytety ,nie opieraj sie pan na mosadowskiej propagandzie !!! Jest pan manipulatorem ,klamca ,zadam pytanie kto panu placi???za to by pan mowil bzdury !!!!

 47. iwonka k

  iwonka kMiesiąc temu

  W <a href="#" class="seekto" data-time="1857">30:57</a> min.....NIE moze pan mowic ze "na 100% ten virus z Chin". Epidemia w Chinach zaczela sie po zawodach sportowych w Wuhan na jesieni 2019r gdzie bylo 300 wojskowych z USA. , nie byli w dobrej kondycji bo zajeli jedno z ostatnich miejsc , wiec moze juz byli chorzy. Chinczycy podejrzewaja ze to amerykaniscy wojskowi przywiezli wirusa do nich.

 48. iwonka k

  iwonka kMiesiąc temu

  W <a href="#" class="seekto" data-time="350">5:50</a> panie Gadowski myszy na ktorych experymentuje w laboratoriach broni biologicznej uciekaja , bylo b. duzo takich wypadkow . W Fort Detrick w Meryland wylewali virusy do sciekow komunalnych az w koncu zamkneli Lab. w zeszlym roku.

 49. stan lubkovski

  stan lubkovskiMiesiąc temu

  bill gates

 50. iwonka k

  iwonka kMiesiąc temu

  Odnoisnie tego w <a href="#" class="seekto" data-time="240">4:00</a> min.....Mojego lekarza ojciec mial virusa , starszy pan, przeszedl chorobe bez potrzeby bez szpitala. Kolezanki maz 50 lat , zdrowy czlowiek dostal vitusa, mial test pozytywny, jego zona i dzieci sie nie zarazily przez pierwsze 2 tyg bo niewiedzieli ze on ma, az zaczal kaslac. Wyszedl z choroby po 6 dniach , nie bylo potrzeby szpitala. To wszystko zalezy od czlowieka systemu obronnego. Wiekszosc ludzi nawet nie wie ze maja autoimmune kondycje bo lekarze nie zalecaja badan na to i najczesciej czlowiek nie ma symptomow as do zaawansowanego stadium. Przy takiej ilosci szczepionek jakie sie dzieciom podaje jest duza szansa ze maja autoimmune. Wystarczy posluchac obrad z WHO z 3 grudnia 2019r.w ONZ-cie.

 51. stan lubkovski

  stan lubkovskiMiesiąc temu

  Jedyne Labo w Wuhan - Francuskie labo Gdybym był Bogiem to tych , którzy sie bawią w produkcję lub modyfikacje wirusów , powoli bym spalił, potem bym ich stworzył ponownie i znów spalił i tak k... do zajebania.

 52. stan lubkovski

  stan lubkovskiMiesiąc temu

  @Grace Oregon was tak

 53. Grace Oregon

  Grace OregonMiesiąc temu

  BOg dawno ma nas w dupie.

 54. konkachila

  konkachilaMiesiąc temu

  osobe podejrzana o chorobe bycie nosicielem a staeiajaca opor mozna wsadzic w kaftan bezpieczenstwa i zaaplikowac mu srodki BEZ ZGODY

 55. konkachila

  konkachilaMiesiąc temu

  przyjemne kafelki😆 w sieci krazy tekst w ktorym osoba mowi o podobnym zdarzeniu z tym ze nie byl to wirus a inna bron biologiczna spreparowana i testowana w Wuhan..zrobiona na oponentow miejscowych(niby) dalej ...mialo dojsc do pokątnej sprzedazy "towaru" i wymkniecia sie czy to niby przypadek czy celowe tam opanowano te bron biologiczna przykrywajac ten fakt wirusem o lagodniejszej szkodliwosci albo kolejny fake lub tresc specjalnie puszczona w obieg ciekawe jest ze wielu z nas pyta i znajomych zagranica i w Polsce i wsrod rodziny itd i niewielu jest takich ktorzy znaja przypadek zachorowania z objawami Sars "polski akcent"to jest ironicznie wykorzystywanie tegoz do celow utrzymania tyranii wladzy i ustanawiania nocnych ustaw przez polski rzad prosze zwrocic uwage ze wciaz narazeni na multum ludzi nie choruja lub choruja w liczbach i objawach ktore byly i wczesniej tu maja nastapic zniszczenia gospodarcze przede wszystkim i przytrzymanie nas strachem w domach zebysmy sie nie buntowali abi przed uciskajacymi nas ustawami ani przed 5G ani przed wprowadzeniem ogolnoswiatowych restrykcji wirtualnego pieniadza calkowitej kontroli naszych srodkow i dzialan odpowiedzialni sa wszyscy glowni decydenci chinscy amerykanscy city of london sam Pan P.Gadowski o tym.wie kto rzadzi naszym swiatem reszta naszych m.inn to tylko zarzadcy korporacji nie panstwa

 56. Margaret

  MargaretMiesiąc temu

  belgijska minister zdrowia przedstawiła typowo nazistowską opinię - odnośnie leczenia osób słabszych , dziękuje za ten komentarz , podejrzenia miałam co do tego co zostało tu powiedziane ale ta wypowiedzieć poparta była dowodami czego mi brakowało...dziękuję

 57. preety 75

  preety 75Miesiąc temu

  swieta prawda panie Gadowski.dziekujemy za informacje

 58. irmina b

  irmina bMiesiąc temu

  Nie wierze w liczby podawane. Tu w Stanach przyznano ze wszystkie zgony podciąga się pod wirusa, nawet jeśli ktoś zmarł na zapalenie płuc, czy inne choroby.

 59. Roman Scheja

  Roman SchejaMiesiąc temu

  M

 60. Marek Tulejko

  Marek TulejkoMiesiąc temu

  jak mozna opowiadac takie glupoty? no jeszcze mniej rozgarnieci sa ci, ktorzy sluchaja; dzwoni do laboratoriow, jkasne! chyba myli mu sie z psychiatra

 61. Ewa Mierwald

  Ewa MierwaldMiesiąc temu

  Bardzo proszę zainteresować się technologią 5G. To jest zagrożenie dla nas wszystkich. Ma Pan autorytet wśród ludzi i Pana opinia jest ważna dla ludzi.

 62. Paulo Soursa

  Paulo SoursaMiesiąc temu

  10.40 ..Pan Gadowski zadaje pytanie..."jaki spisek i z kim" otoz panie redaktorze...jest to spisek Banksterow, ktorzy dzieki tej sytuacji, wpedza kraje i ich gospodarki w kolejne spirale dlugow.

 63. Wisla1 Stx

  Wisla1 StxMiesiąc temu

  A takie pytanie na czyje polecenie ci naukowcy produkuja te wirusy przeciez nie sami z ssiebie.

 64. Piotr Jabłonowski

  Piotr JabłonowskiMiesiąc temu

  I to się nazywa podjęcie merytorycznej dyskusji a nie jakaś papka niesprawdzonych informacji mającej zdobyciu rozgłosu lub innych celów. Pan stawia tezy nie będąc pewnym ich prawdziwości ale domaga się od naukowców i rządzących potwierdzenia ich lub zaprzeczenia w sposób naukowy i oparty na potwierdzonych danych. Elegancko Pan przygotował referat. Może tak zrobić wśród internautów ankietę o skali epidemii wśród ich otoczenia.

 65. Mariusz Jamka

  Mariusz JamkaMiesiąc temu

  wypalimy wszystkie wampiry!!! JAM JEST LACH!!!

 66. Mariusz Jamka

  Mariusz JamkaMiesiąc temu

  chiba się trza pakować!!! 5G na tw też się wylał

 67. Joanna Młodzianowska

  Joanna MłodzianowskaMiesiąc temu

  Jesteśmy krolikami doswiadczalnymi ludzie prawdy się dowiemy za parę lat. Pierdolenie o szopenie jak zwykle. Propaganda telewizyjna i robienie wody z mózgu. Ktoś traci ktos zyska . Ktos wykorzystuje ktos na tym profity łapie

 68. Wisla1 Stx

  Wisla1 StxMiesiąc temu

  Natychmiast wszczac kontrole tych labolatoriow podejrzane zlikwidowac winnych osadzic wprowadzic zakaz produkcji broni biologicznej na calym swiecie!

 69. bamberopolskie

  bamberopolskieMiesiąc temu

  Wypalić te laboratoria na całym świecie!

 70. Łukasz Gałka

  Łukasz GałkaMiesiąc temu

  I tego pacynka PISU nie zdjeli z YT????interesujące prawda....A tu 1.3mln wyświetleń. Gość chyba wie gdzie jest nora królika

 71. elfetka

  elfetkaMiesiąc temu

  Właśnie ktoś mi przez pół godziny "nawijał" przez telefon na temat tego komentarza. Jedyny efekt to ból głowy od słuchania. Z całym szacunkiem, ale dosyć mam wszelkich rewelacji na temat wirusa, bo wersji ( oczywiście wszystkie są według komentatorów prawdziwe ) jest bez liku.Dobranoc.

 72. WRW1908City

  WRW1908CityMiesiąc temu

  a grypę hiszpankę to na pewno żydzi z marsa przynieśli

 73. graga zw

  graga zwMiesiąc temu

  Jest nowy problem : stwierdzono wirusa corona u psa zarażonej właścicielki (Chiny) , i u 3 lwów i 3 tygrysów w zoo ,ich opiekun ma wirusa corona bezobjawowo (Nowy York). Z tego wynika , że ten corona wirus przechodzi na zwierzęta.

 74. graga zw

  graga zwMiesiąc temu

  SARS -COV-2 to wirus SARS z 4 białkami (glikoproteinami S2) z wirusa HIV , te białka są wstawkami w nitce RNA wirusa SARS. Objawy duszności ,stan zapalny to z wirusa SARS , uszkodzenie odporności immunologicznej organizmu - z wirusa HIV. Wirus corona pozostaje w organiźmie do końca życia jak HIV, i najmniejsza infekcja, inna choroba uaktywnia wirusa corona. W tej chwili w Chinach i we Włoszech osoby bezobjawowe (uzdrowione? ) mają nawrót COV19. Naukowcy z Indii i Hiszpanii znaleźli wstawkę 4 białek z HIV. Billy Gates zapowiedział, że zginie 33 miliony ! ludzi, a więc mamy początek umieralności i nie wygrzebiemy się z tego. Slogan ,,teorie spiskowe" wymyślili sami globaliści by ludzkość nie wierzyła w szokujące informacje. Wirus Corona ma zdepopulować ludzkość , jest sfinansowany przez Fundację Gavi Billy Gatesa we współpracy z WHO i ONZ. ----BRAWO panie Gadowski, gotówka/ złotówka to nasza suwerenność, ojczyzna, tożsamość. PIS to komuniści ,współpracują z globalistami by wprowadzać Agendę 2030 ONZ np. obrót bezgotówkowy, szczepionki, chipy, sieć rakotwórczą 5G ,depopulację. TRZEBA WYJŚĆ NA ULICE I PRZEPĘDZIĆ TEN ANTYPOLSKI RZĄD, w każdym kraju powinni wyjść.

 75. WRW1908City

  WRW1908CityMiesiąc temu

  no i chuj, pozamiatane :) Gadowski sie nie zna ale wszystko wie ;)

 76. Andrzej zaleski

  Andrzej zaleskiMiesiąc temu

  Zakażenie od nietoperzowych "zupek"czy świń itp jest nieprawdopodobna.Ponieważ zupki się gotuje a świnki piecze i w temperaturze 100 stopni i wyżej po prostu ginie.! Celowe roprowadzenie jest najbardziej prawdopodobne.Ekspansja wirusa na cały świat może świadczyć o świadomym jego dystrybucji.!!!!

 77. Robert Lipszic

  Robert LipszicMiesiąc temu

  wiecej ludzi zbankrutuje niz umrze

 78. Anna Tarassow-Niechcial

  Anna Tarassow-NiechcialMiesiąc temu

  Dziekuje Panie Gadowski za PRAWDE! co w tych czasach jest coraz ciezej znalesc! Prosze uwazac na Siebie! Pozdrowienia

 79. fanaber70

  fanaber70Miesiąc temu

  Adrenochrom - organiczny związek chemiczny o złożonej budowie, pochodna adrenaliny. Stosowany jest jako pigment, aminochrom i hemostatyk. Uważa się, że wadliwy metabolizm tego związku może być jednym z czynników wywołujących schizofrenię. Obrzydliwie bogate elity zażywają go pijąc krew niemowląt i dzieci po uprzednim torturowanie ich okrutnie przed śmiercią (składając ich w ofierze ich bogu Lucyferowi/Molochowi), a potem nawet spożywając ich mięso. Adrenochrom przedłuża życie tych bydlaków z piekła rodem!

 80. adam weclawowicz

  adam weclawowiczMiesiąc temu

  unia europejska jest po to by gnebić ludzi dyrektywami sprzyjającymi korporacji a nie by pomagać biednym ludziom

 81. Piotr Ogiński

  Piotr OgińskiMiesiąc temu

  Szanowny Panie Redaktorze, a czy mógłby Pan poświęcić jakiś materiał sieci 5G? To jest temat tabu, internet gotuje się od spiskowych teorii, a normalni ludzie nie wiedzą co mają na ten temat sądzić...

 82. Krzynek Kliber

  Krzynek KliberMiesiąc temu

  Nie można brać poważnie tego faceta. Już na starcie daje jasno do informacji że wszystkie jego komentarze nie były poważne. Skoro tak, to ja nie mam podstaw by akurat tym razem wierzyć że jest to "tym razem poważny komentarz"

 83. Irena Rogińska

  Irena RogińskaMiesiąc temu

  Kłamca Pisiorski

 84. fanaber70

  fanaber70Miesiąc temu

  Przecież obecnie w szpitalach świata każdy przypadek śmierci przypisuje się celowo COVID-19 (pewnie na polecenie karteli farmaceutycznych).